LMT

Loti nelaipna apkalposana pie Wifi interne telpas.Kad skan tv fona pilna klape, kad uzgriez muziku, tev parmet un parmet, vispar baigi iedomiiga attieksme seit uz Gertrudes klientau apkalposanas centra-LMT.Apsaredze arii piesienas, vienkarsi tada sajuuta, Vaciies prom, seit mes Jus NEGAIDAM!Tada sajuuta, vaacies projaam.

G Gianna 09.11.2004

Mdaaa.. cto verno to verno! Vot dopustim vzjatj gorod Livani- magazin LMT rabotaek kak hocet i kogda hocet- krediti ne ofarmljaet,, nicego ne znaet,, a posle vi hotite bol$e klientov na LMT.... Podumajte kovo birete na rabou- hotja bi obucite samomu ilimentarnomu!

I innline 26.01.2007

Tu esi traka tev jaarsteejas psihenee. Tev neviens ar varu nespiež GPRS izmantot LMT. Tad tos 0.85Ls paņem un aizej uz interneta kafe. Bet nebļausties jo galva staap no taviem stulbiem tekstiņiem.