www.sudzibas.lv LMT Bojati telefoni

LMT - Bojati telefoni

Ši gada janvāri nopirku telefonu jaunu samsung galaxy a70 pilna cena uzreiz pagāja apmēram mēnesis un man telefons saka overheat for some reason,un skaņas problēmas , man jārestarte telefons ik pa lakam lai skaņa strādātu kad devos atpakaļ pie pārdevēja viņš piedāvāja dot telefonu uz remontu par cik pati nedzīvoju uz vietas nevarēju piekrist , tātad pārdevējs piedāvāja paņemt jaunāku modeli un samsung galaxy a70 izpirkt pa 80 euro par jauno man jāpiemaksā 250 apmēram bet nu mēnesis cauri un tieši tādas pašas problēmas ar jauno galaxy a50, šoreiz es nevēlos lai man izper pa mazam naudam un piedāva piemaksat par jaunāku modeli , būtu jauki ja varētu atgriezt naudu par nekvalitatīvo preci vai jaunu tādu pasu modeli , ir jādod risinājums , mocības ar šiem telefoniem apmēram jau 11 mēnesi un neka, Ar cienu

18.11.2019

E

K Kristers Edolfs 10.09.2019
Interneta ātrums

Ir ļoti lēns internets pēdējās 3 nedēļas, nevar gandrīz neko izdarīt, apmeklēt lapas, straumēt mūziku, video uttm... Cik ilgi tā vēl būs, kad tiks atrisināta problēma?

X X432 28.11.2019

Tev vecais modems melns varbut tapeic slikti sr internetu ir baltais modems vins strada super ?

X X432 18.11.2019

Pietiek par LMT rakstit sudzibu 408 jau par saviem telefoniem parbaudiet ko nopirkat centra

I Ivo Karlsons 20.11.2019

Manuprāt problēma ir nevis lmt, bet Samsung. Nesen, tajā pašā lmt paņēmu viedtelevīziju ar televizoru komplektā. Vienīgais Samsung manā mūžā, jo nebija pieejami citi. Tam noklājās WiFi, par laimi garantijas laikā. Zvanīju protams Samsung servisam. Uzskatu ka serviss nostrādāja ļoti labi un operatīvi. Jāpiemin ka man līdz šim ne ar vienu mobilo vai tv nav bijusi problēma. Visi mobilie pirkti pie lmt, vēl kopš nmt sistēmas laikiem. Man daudziem paziņām Samsung gļuko.