www.sudzibas.lv LMT Bojājums

LMT - Bojājums

Iegādājos jau otro portatīvo datoru kuram nobrūk cietais disks... Nevaru atļauties uz ilgu laiku nodot to lmt servisam jo tas prasa vairākus mēnešus... Tieši tad kad pc nepieciešams vis vairāk... Otrais dators kurš iegādāts un 2-3 mēnešu laikā sabrūk... Pirmais pēc garantijas remonta strādāja bet ļoti lēni, bet pēc privātā speciālista darbībām strādāja ideāli... Tagad identiski tas pats ar otru datoru... Nobrūk cietais disks ka iepriekšējām.. (2-3 menesu laikā) . Lai sūtītu pie jums uz garantiju tas prasīs vairākus mēnešus, ka pirmajam,... Man zvanīt bez tabu vai kā? Man pēc 15 dienām ir eksāmens un viss ir datorā...

10.06.2019

Papildināts Jēkabs Vikmanis 10.06.2019

Kā man rīkoties ja LMT nespēj tik ātri reaģēt uz šo problēmu un jāgaida vairāki mēneši

C critical thinker 10.06.2019

garantijas remonti reti kur, ja vispār, notiek 1-2 dienu laikā. un, tieši tā, lmt datorus neražo

SamTroll 10.06.2019

99% gadījumu citie diski nobrūk mehānisku triecienu gadījumā, tā ka vai nu sīkais spēlītes spēlē un dauza ar kulaku ja kaut kas neiet, vai nu arī ir citi mehāniskie triecieni (nokrītot uz zemes un tml.) cietie diski paši no sevis praktiski nekad nenobrūk.

C critical thinker 10.06.2019

nu ne jau SSD, bet šim varētu būt HDD (nezinu, kādus TB viņš tur glabā), tie datori lētāki, jā.
skaidrs, ka problēmas ir ar mātes plti parasti. divi garantijas gadījumi ar HDD jau ir tiešām diezgan interesanti.

SamTroll 10.06.2019

tas ir čisto kāds tos datorus vai nu dauza vai arī vińi ir kaut kur krituši, man visas dzīves laikā nav bijušas nevienas problēmas ar cietajiem diskiem (tagad gan es lietoju ssd) un divi pēc kārtas - tas ir vienkārši neiespējami vińiem pašiem no sevis sabojāties, vēl ir iespēja ka ar strāvas padevi ir kaut kādas problēmas.