www.sudzibas.lv LMT Bojājums

Lmt - Bojājums

Labdien, es pasūtīju caur Lmt e-veikalu televizoru - dēlam kā dāvanu uz ziemassvētkiem. Biju neizsakāmi priecīga, kad kurjers pazvanīja par piegādi 23.12.2022. Kurjers piegādāja preci, iepakojums nebija bojāts - ta kā man bija darīšanas, es uznesu televizoru mājās un noliku. Izbraukāju ko man vajadzēja un nolēmu sagaidīt vīru mājās. Pēc 20.00 viņš atgriezās no darba un sāka pakot ārā televizoru, un atklāja ka rāmis ir ielocījies un ekrāna augšpusē pa vidu ir bukte-izskatījās ka no iekšpuses kāds iesitis. Tajā vakarā zvanīju uz lmt klientu apkalpošanas ventu un man ieteica vērsties tuvākajā klientu apkalpošanas vietā. 24.12.2022 vērsāmies Vienības gatves macima Lmt, rakstīju iesniegumu lai pārbaudītu televizoru - kā radies defekts, bojājums. Šodien 10.01.2022 man zvana no lmt un Saka ka tā nau viņu vaina, bet mana. Piedāvā remontēt-protams man jāmaksā par remonta izdevumiem un nomaksa, vai es varu izņemt beigto televizoru un tāpat maksāt nomaksu, vai vērsties patērētāju biedrībā, ko noteikti darīšu jo tā nau mana vaina. Es tikkai nesaprotu, lmt apgalvo ka kurjeram nodota prece vesela, bet kurjers takš neizpako preci pirms ved. Tā ir krāpšana, jo protams nevaru pierādīt ka tā būtu noliktavas vaina. Kurš cilvēks izpako preces kurjera klātbūtnē un kurš iet kopā ar kurjeru uz mājām, lai pieslēgtu un pārliecinātos par to vai prece vesela? Tā mans bērns nedabūja dāvanu uz ziemassvētkiem, jauno gadu un šodienas dzimšanas dienā ar paliks bez dāvanas. Esmu vīlusies lmt, jo sen sadarbojos ar viņiem, vairāk kā 13 gadus un nekad nebija bijušas problēmas.

10.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

G Gonzo23 10.01.2023

Kur prāts Pasūtīt tv caur kurjeru, tas ir baigi riskantais pasākums, viņš tak visu laiku gāžas un šļūc pa to busu. Protams, lmt cūku kantoris.
P.s. nav raksta ar v

S Stenlijs 10.01.2023

Pāķi kaut vai kundzi,
var pazīt jau pa jūdzi,
jo tas raksta nav,
kā vārdu ņau

S Stenlijs 10.01.2023

Normāls kantoris šādus riskus apdrošina, tas jau skaidrs, ka kurjers negaidīs kamēr izpako un ieslēdz, ja iepakojumam nav bojājumi.
LMT izvēlas kurjeru, lai LMT arī kārto radušos situāciju. Vērsieties PTAC, atteikumu tiesības jums joprojām ir, jums nav jāmeklē kā radies bojājums.

Nu kādēļ jāpērk tik dārgas preces attālināti. Ejiet tak uz vietas un pērciet.

S Stenlijs 15.01.2023

Ne visiem ir busiņš ar ko to aizvest. Tāpat būs jāpiegādā. Noskatu preci pasūtu lai piegādā. Ieteikums nevietā. Mēbeles ar sit padusē un stiep mājās?

@Stenlijs uz vietas paskatīties un nopirkt. Tas skaidrs, ka ne visiem ir ar ko aizvest..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes