www.sudzibas.lv LMT Bezvadu internets

LMT - Bezvadu internets

LMT bezvadu interneta piedāvātāji šobrīd sākuši aktīvi piedāvāt komlektus, ierodoties pagastos cenšas pārvilināt Lattelecom klientus, piedāvājot stabilāku internetu-neticiet, jo nav 7, 2 lielāks par 8, 0, ne arī nemainīgais ātrums, testējot šos internetus vienlaicīgi -LMT kavē, pie tam 25 ls. Atteikties 14 dienu laikā ir problēma, ko tik neliek darīt, vest pat iekārtu uz Rīgu, kaut atvest varēja 380 km attālumā un apskriet puspagastu...tā ka nevar pat atteikties no līguma šajās 14 dienās, ko darīt gaidīt Creditreformu vai celt prasību tiesā ?

J

J Jānim 21.09.2011

LMT jau pa sevi ir liels mēsls, kur nu vēl viņu mobilais internets. Pie mums jau sen visi pārgāja uz Biti vai Tele-2.

L Lietotājs 21.09.2011

Kad jūs daunu valsts muļķi sapratīsiet, ka jebkurš bezvadu internets ir stipri lēnāks, nekā pa vadiem!
Vajadzēja skolā macīties fiziku! DAUNU BARS!
Jebkuram pakalpojumu sniedzējam galvenais ir pakalpojuma sniegšana. Tos parametrus ko viņi piedāvā ir tehniski iespējami, bet vajag palasīt arī to, kas sarakstīts sīkjā drukā, ka ātrums ir atkarīgs no daudziem apstākļiem. No tādiem kā - cik lietotāji ir pieslēgušies konkrētam tornim, kāda ir apkārtējā vide, kādi nokrišņi utt.
KĀ ŠĪS DAUNU VALSTS DAUNIEM PATĪK VAINOT JEBKURU, TIKAI NE SEVI!!! 99, 99% PAŠI DAUNI VIEN VAIŅIGI ESAT!
IDIOTU VALSTS!!!

J Jānis 21.09.2011

Kurā vietā LMT internetam rakstits ka atkarīgs no noslogojuma un laika apstākļiem ? Aģenti piedāvā labāku par DSL, solot stabilu, pienāk vakars un tāpat pieaug noslodze, līdz ar to zūd ātrums, arī rūteris nu tāds ...ta ka dauns var būt ja izvēlas no diviem pieslēgumiem -lēnāko, nevis paklausot izskolotiem LMT aģentiem kuri grib "to labāko"...izstrādāts naudas ieguves veids

L Lii 21.09.2011

Saistiibaa ar to, ka mans darbs biezhi vien liek izmantot internetu arii peec darba laika un taapeec biezhi netieku uz laukiem atpuutaa, bet palieku Riigaa, viirs man uzdaavinaaja LMT mobilo internetu. Pirmaas divas nedeeljas: bija leens, bet vareeja pieciest, saprotot, ka tas nav optiskais nets-lapas veeraas valjaa un tas bija galvenais. Un peec tam saakaas!!! 15 minuushu meegjinaajums ieiet maajas lapaa neveiksmiigs (arii Riigaa) - lauki 75km attaalumaa no Riigas pilniibaa jaaizsleedz, jo pastraadaat tur nevareeju. Shodien uzrakstiijaam oficiaalu pretenziju-iesniegumu LMT..Nu redzees kaada tad buus vinju atbilde!!!Pagaidaam varu droshi teikt-pat 7 LVL par netu nav veerts izdot, neta vnk NAV.. (man tikai max 5 reizes meenesii uz 20 minuuteem nepiecieshams shads nets) nespeeju iedomaaties kaads ir tas veel zemaakas cenas internets!!! AAAAA - un veel, menedzheris Alfas centraa atbildeeja, ka tas ir normaali :))) taatad-gribi iegaadaaties-ir SUPER! Suudziibas-taa tam jaabuut..

T ToLii 21.09.2011

Toties Tele-2 internets strādā kā nezvērs, arī laukos.Arī jāmaksā mazāk, tādēļ jau arī LMT piedāvā savus mēslus, ka visi no viņiem kratās vaļā.

J Jānis 22.09.2011

!!! SIA AGERA kā LMT dīleris meklē sportiskus, ar sacensību garu apveltītus 15 tirdzniecības aģentus, tātad tiks pārvilināti citu interneta lietotāji, jo šie tie labi apmācīti, mēģina ieskalot par stabilu ātrumu, diemžēl tā nenotiek, un sākas problēmas kad atsaka 14 dienu laikā -šie vairs pakaļ nebrauc, jāved uz Rīgu, sestdienās nestrādā-vispār LMT arī viss vienalga, kopīgi izstrādāts naudas ieguves veids...

? ????? 23.09.2011

nu jā---laikam jau TELE 2 ir ātrāks, cena pieņem ama, vienīgi datu apjoms mazāks kā par to pašu LMT, lietoju LMT laukos nedziļos, sūdzējos, iedeva uz 6.mēneši 30 procentu atlaidi, ja vairāk nedos---tad iešu pie TELE2.

M Mustang88 08.01.2012

es paraleli lietoju lmt (okartes) un bites prieksapmaksas netu, bitei ta zona tada svaka 12%-72%, bet LMT zona 100%. bitei atrums ir labaks 2 - 6.7mbps neskatoties uz zonu bet lmt patstavigi atrums velkas ka cerme 1.2 - 3.1mbps! visi operatora tornji aptumeni vienada atalumano no mana modema kadi 6-7.5km
Labakas ir izveleties tos prieks apmaksas pakalpojumus neka nozelot ka njemi uz liguma!
!!! Bridinu ieprieks bites MODEMI ir me*li met errorus un atlsedzas no tikla!!!

R roo 23.07.2012

Strādāju šajā uzņēmumā vairāk kā 6 mēnešus. Esmu 6 mēnešu laikā izaugusi no pārdevēja par zemāka līmeņa vadītāju. Pateicoties regulārai apmācībai un precīziem izaugsmes nosacījumiem esmu šo 6 mēnešu laikā ne tikai lieliski iemācījies pārdot un brīvi komunicēt ar jebkuru cilvēku, bet jau varu vadīt savu komandu- mācīties kā kļūt par efektīvu vadītāju, un saņemt atalgojumu ne tikai par savu, bet ari manas komandas rezultātu. Man ļoti patīk šeit strādāt, jo šī ir vieta kur Tev nodrošina augstas viegli saprotamas un izpildāmas izaugsmes iespējas, ka arī maksā loti augstu atalgojumu.
Kā viens no vadītajiem pelnu no 600-800 LVL mēnesī, bet kamēr strādāju par pārdevēju atalgojums bija no 250-600 LVL