www.sudzibas.lv LMT Bezvadu internets

LMT - Bezvadu internets

Testa laikā LMT bezvada internets darbojās perfekti kad 14 dienas pagājā sākās problēmas. Nevar iekļūt i-netā, nevar majas lapu sadaļas atvērt vai izmet no i-neta vai arī pie 4 ielādes stabiem nobremzē un tālāk nekas nenotiek lai arī gaidi 10;20;40 minūtes kad atvērsies ko vēlēs, bet drīzāk nekas nennotiek.Tika tipy mainīti n-tās reizes lai arī ir laba uztveramība LMT tornis ir 2, 5 km attālumā un to pa savu logu var redzēt, tomēr nekas nenotiek. Operātori apgalvoja ka man vecs dators vai nav uztv.zona jo dzīvoju pie Ieriķiem, to pārbaudīju ar citu modēmu kuram LMT bezvadnieks ir testa režimā un viss darbojas perfekti dators netika kustināts ne pa milimetru, tūlīt samainīju savēju problēmas nepazuda.
Testa režims ir māneklīts lai nākamais upuris paliktu LMT bezv.inetā.To es varu droši apgalvot jo zinu vēl vienu personu kurš dzīvo Cēsīs un viņam tādas pašas problēmas kā man, kad beidzās testa režīms viņam dators tikai 3 mēnešu vecs.

J

T ToJānisK 14.07.2011

Tele-2 ir labāks, visi no LMT kratās vaļā!

J JānisVīksna 14.07.2011

Tas ir mobilais internets. ja tīkls ir pārslogots ar mobilo tālruņu sarunām, tad ar internetu varētu būt problēmas.

J Jānis 14.07.2011

Haha.. tieši šī problēma ir draudzenei. Bet izrādās pamata datu apjoms ir iztērēts, tālākā darbība ar 8/16kb ir simboliska - nets it kā strādā, bet patiesībā nestrādā.

T ToJānis 14.07.2011

Nevajag pārmērīgi kačāt filmas un mūziku, nebūs arī problēmu. Es savus 5 GB mēnesī nevaru iztērēt, kaut gan 3G un Turbo 3G režīms ir visu laiku, arī filmas tiek kačātas.

H hihihaha 14.07.2011

nu nebūs mobilais nekad tāds kā bezvadu--ar to jārēķinās, varbūt TELE2 ir arī Rīgā labāks ātruma ziņā, bet daudzuma un cenas ziņā tomēr LMT ir labāks!

J JānisK 16.07.2011

Kā pa brīnumu šodien uztveramība laba un lejupielāde lai ieiet mājas lapās normāla, bet pagaidām par to nepriecājos jo ej nu zini kas būs vēlāk, kad pamodīsies čatotāji un citi kas izmanto šo bezvadnieku.

p.s.Cēsu Trodeksā man izskaidroja ja ārā liels vejš tad i-nets arī var būt švaks. Jāaaaaa tas man tiešām uzsit veselīgus smieklus ja cilv.ar vidējo vai augstāko izglītību var tā pateikt.

J Juris 18.07.2011

Iespējams ka apjoms iztērēts vai ārā nav labvēlīgi laika apstākļi!
Ar uztveramību ir tā ka vējā pūš prom signālu ar wireless tāpat notiek ja pārraida no vienas mājas uz otru! vēl ir citi apstākļi kas samazina signāla kvalitāti!
Uztveramībai vajadzētu būt maksimāli/iespējami labai tad ja ārā ir "skaidrs" laiks!

A Atkarīgais 10.10.2011

Man arī kaut kas līdzīgs.
Reizēm ir pat ap 5 Mbps (noturās ~5 stundas), bet pēdējā laikā ātrums paliek arvien sliktāks un sliktāks ( man nav apjoma ierobežojuma). Pēdējā laikā viņiem zvanu gandrīz katru otro dienu, jo pastrādāt nav iespējams, jo lapu atver tik ~5min. Tad kad viņi savā galā reseto manu pieslēgumu, tad uz dienu parādās jau kaut kas jēdzīgs. Pirmo pus gadu tādu problēmu nebija, vismaz nemanīju. Bet nu maksāt 20 LVL mēnesī par kaut kādu EDGE tipa internetu arī kaut kā negribās.

Risinājums?
:D Ha-Ha. Šodien jau noskatīju radiolinka uzpariktes.