www.sudzibas.lv LMT Bezmaksas tālrunis

LMT - Bezmaksas tālrunis

Zvanot uz LMT bezmaksas tālruni 80000076 vai 1655, pēc kādam 2 dienām, kad telefonu turpina necelt, togribas mest pret sienu. jaukā melodija un teskts, ka visi operatori ir aizņemti jau liekas vairāk kā smieklīga. Nezinu vai naudas taupības dēļ vai kā, bet liekas, ka visi LMT telefona operatori ir atlaisti un tā vietā izmanto 1 auto atbildētāju :D Vai tā ir normāla situācija, ka LMT klientam ir nozagts telefons un jāsazvana operators, lai nobloķētu telefonu un SIM karti, bet to ir vienkārši neiespējami izdarīt?!!?!? Bez tam pie kontaktiem nav arī ne e-pasts, ne skype, ne arī kāds cits veids kā iespējams sazināties. Pa to laiku telefona zaglis jau var norunāt sazin cik lielu rēķinu, par ko man mēneša beigās, protams, būs jāmaksā. Murgs kaut kāds, ne klientu apkalpošana. Esmu dusmīga, aizskarta un apvainota kā LMT klients. Nākotnē, laikam šo operatoru izvēlētos kā pēdējo.

B

L Līvija 13.10.2011

ziniet, man arī bija līdzīga problēma...un tad pārbaudīju savu nervu sistēmu- gaidīju uz līnijas 47 min, kamēr baterija izlādējās. Uzlādēju, zvanīju atkārtoti, lieki piebilst, ka pēc 10-ās minūtes nervi uzsprāga... Tad zvanīju uz maksas tālruni...un, ko domājiet-atbild pēc pirmā signāla. Dabūja viņi visu dzirdēt, ko domāju! Nosūtīju administrācijai arī savu pretenziju, bet atbilde tieši arī tāda bija: diemžēl, ja visi operatori ir aizņemti, lūdzams izmantot maksas tālruni. Mērkaķi tādi. Nomainīju operatoru, pēc padsmit gadu kopdzīves un absolūti nenožēloju.

T ToLīvija 13.10.2011

Labāk vēlu, nekā nekad, jo visi no šī naudas kāsēju kantora mūk kā žurkas no grimstoša kuģa.

P Piekrītu 14.10.2011

Lai gan Latvijā bezdarba procents diezgan augsts, LMT laikam par izziņu operatoriem pieņem darbiniekus ar IQ zem 60, lai varētu mazāk maksāt, jo tiek saņemta invaliditātes pensija.Esmu vairākas reizes zvanījis, lai novērstu problēmas, bet man tiek pajautātas standarta frāzes, piemēram, kad pēdējo reizi sūdzējos par internetu, man pajautāja vārdu, piedāvāja pastāvīgo pieslēgumu, bet problēmu lika risināt pašam, lai gan naudu iekasē LMT.

M Modris 09.12.2011

Viss manai pacietībai beigas.Nav iespējams uzzināt kredīta atlikumu, termiņu.Aizeju no LMT.