www.sudzibas.lv LMT bezlimitam ir limits????

LMT - bezlimitam ir limits????

Pagājušajā mēnesī pieslēdzu sev LMT Brīvība un protams ja jau pa brīvu tad pus dienu runāju pa telefonu caur austiņām, un tagad 22 datumā no rīta ceļos un "izejošie zvani slēgti" ko tas nozīmē?? kāda jēga bija bļaut un reklamēt ka ir bezlimita ja limits tomēr ir?? tā ir krāpšana, tagad man ir jāizmanto atsevišķa karte lai ikdienā tiktu galā ar saviem darba jautājumiem , šādi atslēgt bez brīdinājuma bez nekā??? ne īsziņas, ne sms, pat mms nevaru saņemt jo laikam telefonam ir nepieciešamas kaut minimālas iespējas uz izejošo informāciju lai viņu apstiprinātu, es pat pīkstināt nevaru!

Atkal pierādās tas ka Latvijā viss tiek darīts car .......

Domājiet paši vai skaitiet minūtes un miniet kad atslēgs....

Es eju atpakaļ uz zelta zivtiņu un nulles tarifu

Ausainītis 25.11.2012

Lohi! Bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā!

P Pipars 26.11.2012

"tagad man ir jāizmanto atsevišķa karte lai ikdienā tiktu galā ar saviem darba jautājumiem" - ja tās garās sarunas tev saistītas ar darba pienākumiem, tad nu tev būtu jāsaprot, ka "brīvība" tam nav domāta.

Un kā reizi te der atcerēties, ka vienmēr un visur ir jāizlasa pilnīgi viss, pirms kaut ko paraksti. Te mazs ieskatiņš, lai zini, ko viņi tavās sarunās ir ieraudzījuši ;)

Novēlot veiksmīgi atrisināt radušos situāciju ;)

A Andy 01.12.2012

Es arī esmu dziedējusi, ka tos runātājus LMT sistēma tiešām atslēdz. Debīlākais ir tas, ka LMT tiešām pastiprināti kontrolē tos lietotājus, kas zvana uz citiem tīkliem un runā dienā vairākas stundas.
Tāpēc man ir ZZ No limit priekšapmaksas karte, es ik dienas zvanu ļoti daudz un nēesmu atslēgta .
Sanāk, ka ZZ savus klientus tā nekontrolē.
Tas viss, ko LMT dara ar saviem klientiem, bez brīdinājuma atslēdzot izejošos zvanus tiem lietotājiem, kas tiešām ilgi runā, veicinās vēl vairāk klientu aizplūšanu no LMT uz citiem operatoriem.
Tas nozīmē to, ka LMT Brīvība pieslēgumam ir zemūdens akmeņi

Y YoYo 02.12.2012

Es gan neesmu cilvēks telefons, bet kaut ko tādu dzirdu pirmo reizi!
Kā var atslēgt pakalpojumu bez jebkāda brīdinājuma, ja abonentam nav parādi par sniegtajiem pakalpojumiem!!!
Otra lieta, es nekādu līgumu neesmu parakstījis, jo pārslēdzu šo pieslēgumu akcijas laikā, kad to piedāvāja bez maksas!

V vandal 08.12.2012

kādus tik tos LMT fiksētus pieslēguma veidus neizmantoja- obligati sanāk maksāt pa virsu, vienalga kaut kur zemūdens akmens.
Nepatīkama arī LMT attieksme pret īlstošiem klientiem- nenozimīgas atlaides, tarīfs ir padargu.
LMT Nr.80000076 ir neviss sazināšanai ar operatoru, bet muzikas klausīšanai. "Labdien! Izvelēties jautājumu. Nospiediet taustiņu... velamies informēt ...reklama u.c." -pēc 2 min ... seko: "visi operatori ir aizņemti utt" un... muzika, muzika, diezgan riebīga muzika.