www.sudzibas.lv LMT Atvertais līgums

LMT - Atvertais līgums

Tas vairāk attieksies uz tiem kas vēlas ņemt telefonu no LMT uz nomaksu!
Uzmanieties no Latvijas Mobila Telefona atvērtā līguma!
Ja jūs ņemat telefonu uz nomaksu,parasti 24 mēneši,pēc līguma beigām telefons nenonāk jūsu īpašumā!
Jūs divu gadu laikā samaksāsiet telefona vērtību un pēc līguma beigām ja gribēsiet telefonu savā īpašumā jums jāizpērk tas būs par to cenu kāda tā būs aktuāla pēc tiem diviem gadiem!
Pats galvenais ir tas ka par to ka ierīce nepaliks jums pēc līguma,tas nekur nav manīts!
Mājaslapā ar rakstīts tik tas ka pēc diviem gadiem viņi piescir 100% atlaidi?tev nebūs vairs jāmaksā ikmēneša maksājums bet... tas ka telefons nepaliks tavā īpašumā nekur nav rakstīts!

Jūtos apkrāpts!Uzskatu ka tā ir cilvēku maldināšana!

Sazinājos ar Lmt caur epastu,pat tad viņi centās man rakstīt caur puķītēm neskaidri!

Jautāju vai telefons paliks manā īpašumā kad beigsies līgums 24 mēneši!

Atbilde no lmt!

Pēc līguma nosacījumiem telefons ir LMT īpašums un LMT iekārtu Jums iznomā ar ikmēneša maksu. Pēc 2 gadiem maksājumi vairs nav jāveic, taču arī iekārtu atpakaļ nepieprasīsim. Tas dod iesēju iekārtu atgriezt ja iekārta vairs nav aktuāla vai ja rodas atmaksas grūtības. Minimālais Atvērtā līguma termiņš ir 6 mēneši.

Jautāju,ko nozīmē atpakaļ ierīci neprasīsim???
Tad ierīce būs mana vai nebūss??
Kā redzat izvairās no precīzas atbildes sniegšanas!

Atbilde no lmt!

Pakalpojuma "Atvērtais" līguma darbības laikā Jums tiek piešķirtas iekārtas lietošanas tiesības un pēc noteiktajiem 24 mēnešiem pakalpojuma ikmēneša maksai tiek piemērota 100% atlaide, kas nozīmē, ka iekārtu varat turpināt izmantot, cik ilgi vien nepieciešams, neko par to nemaksājot.

Savukārt, gadījumā, ja iekārtu vēlēsieties iegūt savā īpašumā, to būs iespējams izpirkt par noteiktu summu, kuru iespējams uzzināt klātienē, kādā no LMT vai Trodeks klientu apkalpošanas centriem.

Es to izlasīju man mute palika vaļā!
Biju domājis ka esmu paņēmis ierīces vienkārši uz nomaksu 24 mēneši un pēc tam dari ko gribi ar telefonu!
Izrādās ka nē,tā ir tāda kā īres maksa par telefonu!
Diemžēl nekas tik sīki nekur nav minēts!
Neizmantojat LMT,viņi ir krāpnieki!
Ņemat telefonus līzingā citur!

J Janka 29.09.2016

Es ar uz šito uzķēros. Kad ņēmu telefonu Note 4 ar atvērto līgumu, neviens man neteica, ka iekārta pēc 2 gadiem nepaliek manā īpašumā. Aiznesīšu viņiem to telefonu atpakaļ pēc 5 gadiem - interesanti kādu izpirkuma summu šie prasīs. Sanāk, ka pa 2 gadiem esmu iekārtu atpircis pat par lielāku summu, kā tirgus vērtība un tad man jāatpērk vēlreiz! Super bizness!

R Ritvars 29.09.2016

HMMM interesanta sistēma. tad jau sanak tā- Ja telefons salūzīs vai radīsies kāds defekts tad jau telefons tam LMT vien jaremonte. jo telefona ipasnieks tacu ir LMT. ta tad remots, tīrīšanas un apkopes arī uz LMT rēķina. paskataties līguma tadi punkti ka telefona remonts ir atrunati? ja nav tad viņiem tas ir javeic jo jūs telefonu īrejat un remontet drīkst tikai īpašnieks. vai nu arī ja jūs telefonu remontejat tad LMT jums ir jaatgriež iztēretie līdzekļi par remontu. ta pat ka ar dzīvokļa īri. nu ta sanak

T Tong Po 29.09.2016

Labi, visu var saprast, tikai es nekādīgi nesaprotu, kā var parakstīt līgumu, uzņemoeties saistības, tā arī nenoskaidrojot ko tad īsti esi parakstījis.
Personīgi mana sapratne, no pirmās dienas, kad šo pasākumu LMT reklamēja, bija tāda, ka LMT piedāvā visiem "vipendristiem" ik pēc pusgada ņemt nomā jaunākos modeļus. Manuprāt, šis līgums nekad nav ticis reklamēts kā līzīngs vai kas tml.

Es saprotu, ka daži tagad jūtas apkrāpti. Nestresojat! Uztverat to kā labu mācību stundu - vienmēr uzmanīgi iepazīties un SAPRAST katru līgumu, katru vienošanos ko parakstāt. Un nekad nekautrējaties tam tērēt laiku un uzdot jautājumu s par neskaidrībām. Tad, kad uzņemies finansiālas saistības, nevajag paļauties uz "gan jau tas ir tipveida līgums"!

Sardele 01.10.2016

PTAC.

Pacco_al 03.10.2016

LMT piedāvā divus līgumu veidus. Nomaksa un Atvērtais līgums. Ja, iegādājoties telefonu esat plānojis to beigās izpirkt maksājot 24 mēnešos, noteikto summu jums ir jāizvēlas Nomaksa. Atvērtais līgums ir arī dārgāks un ir paredzēts klientiem, kuri vēlas mainīt bieži savus telefonus ( kaut ik pēc 6 mēn.). Kas te ir nesaprotams? Kāpēc pārmaksāt par atvērto līgumu? Latvieša piesardzība - bet ja kas notiek? Muļķīgi.

O OPB 19.10.2016

Nu pirms 17 mēnešiem, tādu opciju kā Nomakasa LMT savā mājaslapā vispār nepiedāvāja, bija tikai Atvērtais vai pilna cena. Tad vēl šis Atvērtais līgums tika baisi bīdīts uz pilnu klapi, tagad ir noplacis, jo acīm redzot nav diezko attaisnojis sevi kā arī laikam par daudz sūdzību. Vēl toreiz jautāju, ko viņi darīs pēc gadiem 4-5 ar to kaudzi ar atvērtajiem līgumiem kuri būs jāadministrē un jāsūta rēķini par 0 vērtību, kā arī kā tiks aprēķināta tā tirgus vērtība tālruņiem kuri sen vairs tirgū nebūs pieejami, jo kā mēs zinam tad tālruņa vidējais dzīves cilks mūsdienās ir 2.5 gadi max un tad tie vienkārši vairs netiek ražoti un piedāvāti. Viss ko viņi man spēja abildēt ir tas ka par to vēl neviens nav domājis. Tātad paši saprotiet, šis viss ir ticis uzcepts uz ātro un neviens LMT nav diži iedziļinājies par to ko viņi iesākas pēc 5 gadiem. Mans viedoklis, visdrīzāk līgumi kuri būs beigušies vienā brīdī no viņu puses, tiks izbeigti, jo mūžīgi tač nestročīs rēķinus par 0 vērtību tāpat jau neviens neprasīs tagad atgriest to 5 gadus veco lūzni kurš visdrīzāk jau sen būs devies uz labākiem zonas laukiem.

A aivinsh 04.10.2016

Man tāda pat situācija ar LMT telefonu sanākusi, tik varu piebilst, ka pārdevējs konsultants tik minēja plusus par telefona maiņu pēc 6 mēnešiem, bet ne faktu ka ierīce arī pēc 24 mēnešiem nebūs mana, tāpēc šis ir pēdējais telefons ar ko sapinos ar LMT! Pie tam man ir palaimējies ka ekrānā parādījusies plaisa, kas nozīmē ka atgiežot viņiem telefonu pēc 24 mēnešiem man nāksies vēl veikt ekrāna maiņu par viņu servisa cenu, laikam jānoslīcina tas aparāts jūrā tas tikpat dārgi tad sanāks :D

G guls 04.10.2016

LASIET VNK LĪGUMU. Ja nav žēl pārmaksāt un piemaksāt vairākus gadus, kāpēc ir žēl veltīt pāris minūtes, lai izlasītu līgumu, tā vietā klausoties apmācītus pārdevējus. Ir vnk jāpārvar slinkums un muļķīgais uzskats, ka lasīt līgumus ir muļķīgi.

1 12345 06.02.2017

Līgumā nekas nav minēts, tikai tas, ka pēc 24 mēnešiem vairs nekas nav jāmaksā! Vairākkārt esmu pētījusi līgumu un tiešām nekas nav minēts. Nav minēts pat par izpirkšanu vai nodošanu atpakaļ LMT. Tā lūk...

A Aleksandr Shabanov 14.03.2017

Bet kāpēc man būtu jāvirza savas domas tā, ka mobilo sakaru operators apriori jeb pēc noklusējuma ir krāpnieks? Vai esmu tirgus bodē vai tomēr lielā un "cienījamā" kompānijā esmu atnācis pēc pakalpojuma? Kāpēc vienmēr un visur vainīgs ir tas vājākais, šajā gadījumā klients? Varbūt mēs tad ierakstīsim Satversmē, ka klientam vienmēr NAV taisnība? Tad tur jau būs stāv rakstīts, ka lielām hajzivīm pēc noklusējuma ir taisnība, un šī bode Sūdzības.lv vispār būtu jāklapē ciet.

L lietotājs99871 31.05.2017

jaunie telefoni tāpat sāk gļukot pēc gada lietošanas, tādēļ esmu paņēmis atvērto līgumu un mainu telefonus ik pēc pusgada. ja baigi iepaticies modelis ir iespēja to samainīt pret tādu pašu telefonu ja nu ikmēneša cena ir kritusies un staigāt ar to pašu tikai jaunu. par to es arī attiecīgi pārmaksāju. lētāk protams būtu nopirkt telefonu un pēc pusgada to pārdot un pirkt jaunu, bet man ļoti nepatīk tieši tā pārdošanas daļa. tādēļ atvērtais līgums ir tieši tas kas man ir vajadzīgs lai visu laiku staigātu ar jaunākajiem telefoniem :)

O Oskars 20.08.2017

Nu nezinu, mans vecais telefons ari bija atvērtajā līgumā, 24menešus esu nomaksājis un tas telefons tagat mājās beikts mētājas kautvai no iegādāšanās brīža ir pagājuši vairāk kā 3gadi un atpakaļ man viņu neviens neprasa

A Aleksandr Shabanov 20.08.2017

Jūs droši vien strādājat LMT sabiedrisko attiecību nodaļā

O Oskars 30.08.2017

Nu diezvai ka 15gadnieks strādā LMT sabiedrisko attiecību nodaļā