www.sudzibas.lv LMT attieksme pret klientu

LMT - attieksme pret klientu

Es 12 gadus biju LMT klients, sakari apmierināja, numurs uz firmu, problēmu nebija....bet tad es nolēmu pārrakstīt telefonu uz sevi, un tad sākās inmteresantas lietas - par pāarakstīsanu 4Ls ar kapeikām, protams klientu apkalpošanas centrā par to nebrīdināja, līgumā ir tikai atrunāts, ka cenrādis ir mājas lapā, protams web lapa cenu par pārrakstīšanu tur neatradu. Otra pozīcija rākinā bija maksa par maksas zvaniem arī 4Ls ar kapeikām, zvanu uz LMT izziņu telefonu, tur puisis paskaidroja, ka jādodas uz tuvāko klientu apkalpošanas centru, un ja es gribu uzzināt numurus uz kuriem ir zvanīts jāmaksā vēl 1,57Ls, vinā numurus neteikšot. par pārrakstīšanu, devos uz Spici, meitene ilgi meklēja un pāc tam vīzdegunīgi atbildēja, ka vajadzēja tak meklāt cau meklētāju.
Uzsita asinis - aizgāju uz Tele2, pēc tam no LMT zvana un sāk stāstīt, cik Tele2 ir slikti, un ka viņiem nav pārklājuma, ka pie viņiem nevajadzētu iet uttt....beizās ar to, ka pēc tāda zvana es slēdzu arī LMT mobilo internenu. Secinājums LMT zaudēja klientu ar diviem numuriem, un LMT ir ļoti dīvana attieksme visos līmeņos.

E

Y YoYo 24.03.2013

Kaut kā nesakarīgi uzrakstīts!
Kas ir maksa par maksas zvaniem?
Tu laikam no mēness esi novēlies!
Citāts: "...ka jādodas uz tuvāko klientu apkalpošanas centru, un ja es gribu uzzināt numurus uz kuriem ir zvanīts jāmaksā vēl 1, 57Ls, vinā numurus neteikšot. par pārrakstīšanu, devos uz Spici, meitene ilgi meklēja un pāc tam vīzdegunīgi atbildēja, ka vajadzēja tak meklāt cau meklētāju."
Spicē ir tikai LMT veikals, klientu centrs TEV zināšanai atrodas turpat blakus Spicei pie tām daudzstāvu mājām!
Kamēr par visu maksāja uzņēmums varēji taisīt rēķinus, kad haļavu piegrieza un jāmaksā pašam pēkšņi uzzini "baigos jaunumus" :DDD Neblamējies!
Zvanu izdrukas visu laiku ir maksas pakalpojums!
Tāpat arī visas operācijas ar pieslēgumu maiņām, norēķiniem, tarifu plāniem jārisina KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRĀ nevis tirdzniecības punktā!
P.s Esmu LMT klients ar 4 numuriem jau 18 gadus un principā nav bijušas nekādas neatrisināmas problēmas!
Par Tele2 to tu pats esi te piedzejojis, jo neticu, ka LMT darbinieks tā būtu teicis, tāpēc, ka viņi ļoti labi zina, ka Rīgā Tele2 darbojas tieši tikpat labi kā LMT, tur nav nekādas starpības!
Atšķirība var būt tikai kaut kādos lauku reģionos, bet arī LMT ar it kā 99% pārklājumu tāpat šur tur ir baltie plankumi!

Z zaanu 24.03.2013

Es arī aizgāju no LMT, jo pēc 3 mēnešiem sāka pieprasīt kaut kādus avansus!