www.sudzibas.lv LMT Attieksme

LMT - Attieksme

Lmt pirms laika ir palaiduši sabiedrībā jau pazīstamu reklāmu (pievienošu foto) , tādejādi, “noliekot” visu smago dzīvnieku glābēju darbu, t. Sk mudinot sabiedrību pārkāpt likumu un izturēties cietsirdīgi pret dzīvniekiem.
Uz neskaitāmajiem lūgumiem šo problēmu risināt vai reklāmu pārtaisīt tiek atbildēts ar vienu, jau iepriekš sagatavoto ziņu, reāli problēmu pat neizskatot.

23.11.2022

H

R RXX 23.11.2022

Paskaidrosi, kā tieši lmt aizskar vai “noliek” dzīvnieku “glābējus”?

Good Intentions 23.11.2022

Tā ir tava interpretācija un domaju, ka vairums tev nepiekritīs. Neredzu atdošanu ar glābšanu nekādu saistību. Protams, interesanti pasniegts, bet nu labi - kādas reklāmas tik nav bijušas pirmie, pēdēji, ātri, lēnie, labākie utml. Es arī varu patiekt, ka saskatu rasismu, jo redz sarkana fona krāsa.

Good Intentions 23.11.2022

Būtu rakstīts "Gribi izmest kaķēnus, bet neizmest privāto numuru?", tad varētu arī aizdomāties. Protams vārdu spēle, noformulēšana, bet ne par to iet runa.

D DenisDenis 23.11.2022

Sūdzība ir adekvāta ! Kāds sakars dzīvniekiem ir ar numuru ? LMT šajā reklāmā būtiski motivē/vairo patērētāja iespējamo atbrīvošanās veidu attiecībā pret dzīvniekiem ! Reklāmas veids cietsirdīgi un tieši motivē uz dzīvnieku atdošanu !

R RunčaĶepa 24.11.2022

Sūdzība nav adekvāta.
Tev varu uztaisīt papildu reklāmu :
"Gribi iziet no loga, bet negribi iziet no interneta? Bezlimita internets! Pieslēdz telefonā!"
Izejot no tavas loģikas, tas piespied iziet no loga? )))
Cilvēkiem ir galva uz plecēm, ja viņa ir tukša - tā ir galvas problēma, nevis reklāmas.

R RXX 24.11.2022

Varbūt vispirms iemācies uztvert to, kas pateikts starp rindiņām, nevis kā tupenis visu uztvert burtiski. Šis ir no sērijas "Labāk atdotu nieri, nekā numuru". Vai šajā gadījumā tiek aizvainoti Latvijas nefrologi, jeb tomēr tas ir izteiksmes līdzeklis, lai uzsvērtu, tik ļoti nevēlies atdot savu numuru? Šis ir vienkārši nožēlojams mēģinājums meklēt problēmas un pašaizskarties tur, kur tas nav adekvāti.