www.sudzibas.lv LMT Atslēdz internetu trīs reizes ik nedēļu!

LMT - Atslēdz internetu trīs reizes ik nedēļu!

Jau gadu lietoju lmt pakalpojumus, un kopš pašiem pirmsākumiem ir grūtības tikt pie savienojuma. Sākumā viņi ieteica restartēt ierīces, tāču tas tika prasīts ik pēc 36 stundām. Citādi var tikai zvanīt un rakstīt sms. Parādot ierīci konsultantam, vairākkārt tika konstatēti sim kartes defekti, kurus var apšaubīt. Vēl pēc tam, lmt ieteiktajā servisā diagnostika uzrādīja - telefons vienkārši neķer zonu. Vārdu sakot - state active, statuss: disconnected, signal: strong. Nolēmu drošības pēc paradit telefonu citiem ekspertiem, kuri apliecināja - vaina atrodas bāzes stacijā. Pēc pusgada mainīju mikrorajonu, kur arī visiem bija zona, bet man bija tikai 1 mēnesi, pēc tam tas pats - daudz datu it kā hotspot (ap 500mb) , bet youtube stabili turas pie 360 mb uz katru mēnesi. Man tika ziņots, ka lietoju telefonu nepareizi, bet hotspot neizmantošana neko neizmainīja. Pa šo laiku mēginaju zz lietot, un lmt ieliku loti vaja telefona, un tas atrisina problēmu. Problēma tāda, ka esmu spiests lietot lmt viedtālruni, un zz parastajā. Eksperti muldēja par tikliem, parslegties vajag un es teicu 4g ir internets reti, 3g nav nekad, gribat lai es skatos youtube ar gprs? ! Vardu sakot, ieliec karti veca telefona un pārbaudi, strāda 4g, lai gan paradot telefonu jebkuram, ir skaidrs, ka 3g nebūs tur nekad. Telefons ņem pretī visu operatoru kartes, līdz ar to nav skaidrs arī - kāpēc man pasūtīt uz rūteri un pastāvīgo pieslēgumu, bet tiklu mainit nedrīkst? Pie citiem operatoriem nav bezlimita datu paku.

13.11.2018