www.sudzibas.lv LMT atlaižu līmenis

LMT - atlaižu līmenis

Labdien!

Vēlos izstāstīt savu bēdu, lietoju LMT jau vairākus gadus, nu jau man ir 5.atlaižu līmenis, teorētiski man piešķirtu - 30% abonēšanas maksai vai sms un zvaniem kkādu tur atlaidi laikam 25 %.
Saņemot savus ikmēneša maksājumus, nesaprotu, a kur ir mana atlaide?? (Man ir pieslēgums "Mūsējie") Zvanu uz to uzziņu tālruni, sāku runāties un noskaidrojās šāda lieta, tā kā man ir pieslēgts "Mūsējie", šim pieslēguma veidam netiek piešķirta atlaide, tāpat kā LIELĀKAJAI daļai pieslēgumu. Ja es vēlos saņemt atlaidi sarunām un sms, tad man ir jāpārrunā tās 1000 minūtes un jāpārsūta 1000 sms. Tad jautājums ir tāds - kāda velna pēc vispār ir šāds atlaižu plāns??? Varbūt ir nepieciešamība mainīt kko, ja jau lielākajai daļai pieslēguma veidiem netiek ņemti nost tie 30% no abonēšanas maksas, kuras nav!!!

Un vēl nopirku sev telefonu, paskaitīju, ka man iznāktu par viņu maksāt 10 ls mēnesī (mazcenas mobilais + mūsējie + pārrunātās minūtes uz citiem tīkliem), ok, mani tas apmierina, domāju, būs labi! Ahāā... bet te jau arī āķis, neviens mani nepabrīdināja, ka PVN nav ieskaitīts šajā summā, paldies, Jums!!!... es tak eju uz veikalu, noskatu sev maizi pa 28 ls., bet pie kases taču nemaksāju 0,34 ls!

Vai vienīgā iespēja pāriet uz citu operatoru ir samaksāt šo līguma laušanas summu??

D

G Gastronoms 16.05.2012

Un tā arī labāk dari.
Nezinu par tarifiem, jo LMT pats par sevi man liekas ļoti nesaistošs, taču zinu ka ir ļoti dārgs. Izvēlies labāk to pašu Biti vai Tele2.

Ausainītis 16.05.2012

Tele-2 ir pēdējais mēsls, atliek vienīgi Bite!

Likumsargs 16.05.2012

LMT ir ļoti dārgs un pats galvenais, ka Tu reāli nezini par ko īsti maksā!
Man bija 6.līmenis, neskatoties uz to aizgāju uz Tele2. Paņēmu "Tarifu 5"-maksāju 5Ls mēnesī runāju 8 stundas un 20 minūtes uz visiem tīkliem, ieskaitot visus fiksētos tīklus, 500 īsziņas un 50MB interneta! Man pilnīgi pietiek!
Mūciet prom no LMT!

Z zafs 20.06.2012

Ir vēl viena iespēja lauzt līgumu - 15.augustā LMT maina līguma nosacījumus visiem klientiem. Te to var apskatīt -

Pamatojoties uz Elektonisko sakaru likuma 23.p.3d. var tiem līguma grozījumiem nepiekrist un līgumu izbeigt, nemaksājot līgumsodu.

L loka 20.06.2012

zafs: diez vai tas attiecas arī uz mazcenas mobilā līgumu?