www.sudzibas.lv LMT apkalpošana..

LMT - apkalpošana..

Nu ļoti "priecē" tas, ka Cēsīs LMT darbinieces pilnīgi neveic savu darbu... Šodien aizgāju uz veikalu, jo gribēju lauzt līgumu, tur mani pasūtīja 3 majas talāk: "to varot izdarīt tikai Valmierā un Rīgā"..
Pazvanīju uz informatīvo dienestu, tur noskaidroju, ka šādu procedūru var veikt jebkurā LMT tirdzniecības vietā, tikai jāuzraksta iesniegums..

Interesanta gan Cēsu darbinieku, gan LMT kopejā politika par to, kā ilgāk pie sevis noturēt klientus...

I

MacBeton 25.11.2008

Cēsis ne tikai LMT darbinieki ir debīli. Vispār pilsēta kaukāda debīļu pārņemta.

L Ligucis 25.11.2008

Andron Mc, Man prieks, ka Tu neēsi debīls

A aicis 25.11.2008

Cēsīs nav LMT darbinieču.Varbūt domāji Trodeksu?

E emīls 25.11.2008

vnk, lmt baidās zaudēt klientus, tāpeic lmt sūtija 1. māju tālak

J Janis 26.11.2008

Nekompetents darbinieks vai ari trodeksa veikala pardeves. Vai ari, kartejie meli par LMT, ja reiz Cesis nemaz nav LMT klientu apkalposhanas centra!

G Guntars 26.01.2009

Pilnīgi nepiekrītu! Tomēr lai rakstītu šeit kautko vajadzētu arī vismaz noskaidrot. Cēsīs nav un nekad arī nav bijis LMT apkalpošanas centrs. Tādi tuvākie ir tikai Valmierā un Rīgā. Šeit ir tikai LMT dīleri, DT Mobile un citi mazie. Nemāku precīzi apgalvot, vai dīleriem ir tādas tiesības vai arī nav. Man šķiet, ka to var tikai LMT apkalpošanas centros.

E elmundo 11.05.2011

Andron Mc Pilnīgi piekrītu!

D dzeinuk 04.11.2014

Piekritu, izskatas par vienkarshi kartupeļu pardevejam, diezvaj vinjas kautko saiedz no telefoniem, tad tiesham labak braukt vai uz Valmieru vai uz Rīgu, butu labi ja kompanija skatitos ko raksta cilveki par Trodeksu, Cesis.