www.sudzibas.lv LMT 80000076, 076

LMT - 80000076, 076

Ne rītā, ne vakarā, ne pat brīvdienās nav iespējamas sazvanīt LMT bezmaksas diennakts tālruni! Tā gaidīšana uz līnijas var novest līdz baltkvēlei:( Kompānija kura nerūpējas par saviem klientiem!!!

L Lietotājvārds 22.07.2012

Mans rekords - 19 minūtes un 26 sek.
Naktī ap pusdiviem zvaniju: savienoja pēc - 11 minūtēm 48 sek. (kamēr pamodināju beidzot).

Jocīgi. Latvijā bezdarbs un tai pašā laikā LMT trūkst attiecīgā apkalpojošā personāla.

"Pašlaik visi operātori dzer tēju un spēlē Angry Birds. Lūdzu "nedaudz"" uzgaidiet.

L Lietotājvārds 22.07.2012

Mans rekords - 19 minūtes un 26 sek.