www.sudzibas.lv LMT 5g nav 5g

LMT - 5g nav 5g

Nesaprotu kāpēc klientu servisā 5ghz wifi tehnoloģiju grib piespiest man kā 5g tīklu? Kad aiznesu rūteri atpakaļ, skatoties Lmt tīkla kartē, tad būtu jābūt pieejamam 5g tīklam, uz ko man pateica, ka 5g nekur nav un tikai 2 vietās pilsētā ir, bet tad jāstāv ir uz vietas un kustēties nevar. Rakstīšu uz Ptac par klientu maldināšanu. Kurš saprot it sfērā, tas sapratīs par ko iet runa. Manuāli 5g rūteris pieslēgsies pie 4g tīkla un simbols uz tā ir vienkārši druka. Pa lielam šo var izpētīt jebkurš ziņu dienests / raidījums, jo tā ir diezgan liela mēroga čakarēšana.

24.01.2022

G Gatis Aparjods 06.01.2022
Iekārtas apdrošināšanas remonts ieildzis , 3 mēneši

Telefona stikliņa maiņa ilgst jau 3 mēnešus - ekskluzīvs remonts

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022

P PastaNigris 24.01.2022

Nu hvz, viņiem smuka karte kur 5g ir, kur nav. Vēl tajā pašā lmt lapelē ir šāds teksts -

"LMT klientiem ir iespēja izvēlēties 4G vai 5G internetu – pārliecinies, ka dzīvo jaudīgā 5G pārklājuma zonā un baudi tā priekšrocības!"

L lazdlv 24.01.2022

Tak vienkārši var aizbraukt uz jebkuru LMT centru, ieiet rūtera iestatījumos caur pārlūku lapā 192.168.8.1. noņemt ķeksi no 3G un 4G un tad paprasīt darbiniekiem, lai parāda kā strādā 5G. Jā rūteris atbalsta tehnoloģiju, bet ja par to painteresēties vairāk, tad veikalos, kā atī mājās diezvai 5G tīklu vispār var noķert. Pelna uz muļķiem, kam nav zināšanu. Gg

Andris Sa 24.01.2022

Tur kur ir 5g tur 4g ar jauno mikrotik strādā ātrāk nekā 5g 🤣

T Tautassss 25.01.2022

Kāpēc Latvijā ir tik daudz aunu? Vai tiešām sava lielā nekompetence ir jāreklamē sūdzības.lv? Tev neviens nemēģināja 5Ghz WIFI (kas ir jau vismaz 10 gadus) piedāvāt kā 5G paaudzes internetu. Pats/Pati esi kaut kur to izdomājusi. Ieej https://karte.lmt.lv/ un apskati, vai 5G tavā adresē pieejams.

L lazdlv 25.01.2022

Varbūt nepamanīji , bet es augstāk komentēju sekojošo - Tak vienkārši var aizbraukt uz jebkuru LMT centru, ieiet rūtera iestatījumos caur pārlūku lapā 192.168.8.1. noņemt ķeksi no 3G un 4G un tad paprasīt darbiniekiem, lai parāda kā strādā 5G. Jā rūteris atbalsta tehnoloģiju, bet ja par to painteresēties vairāk, tad veikalos, kā arī mājās diezvai 5G tīklu vispār var noķert. Pelna uz muļķiem, kam nav zināšanu. Gg

P PastaNigris 25.01.2022

Nu tas ka tu nepainteresējies un paņēmi krutāko vismaz kaut ko tev būs iemācījis, varbūt.

E energjii 03.06.2022

Jā es arī izmēģināju 5 grūteri. Rūteris piesēdzas tikai 4g tīklam, to redz rūtera iestatījumos. izņēmu LMT sim karti no rūtera ieliku telefonā. ir 5g tīkls. tas nozīmē ka rūteris neatbalsta LMT 5 g tīklu.

E energjii 03.06.2022

Bet uz rūtera raksīts LMT 5g (MikroTik rūteris)

S squeakyclean 12.06.2022

+1, būs arī jāiet ar lmt skaidroties kādā sakarā uzlikuši 5g solot kosmosu, rezultātā katru dienu ir laiki kad sāk raustīties, vai nu paliek smieklīgi lēns vai vispār nokarās, un kad iet tad nav nekāda 5g ātruma. Bonusā vēl uzlika lielāku mēneša ciparu ko jāmaksā jo esot tagad “labāks” internets :o)

galvenais kad vienreiz jau šogad par šito aizsvilos un sāku šos bombīt sakot ka neiet internets jau 2ned - prasa atsūtīt ātruma mērījumus xD