www.sudzibas.lv LMT ''4G'' mājas internets

LMT - ''4G'' mājas internets

Graujošais 4G ātrums no ''labākā'' latvijas mobīlo sakaru operatora tepat Rīgā darba dienas vakaros- Katrīnas dambī, 1km no Arenas Rīga.
Es nezinu ko te lai vēl piebilst... Mājas rūteris restartēts 2 reizes ātrums tāds pats. Youtube video 1080p nelādē. Viņu pašu viedtelelevīzija raustās un nevar neko paskatīsies vakarā pa TV. Jau otro nedeļu!
Aiznesu rūteri uz lmt salonu, tur pieslēdza un pa dienu protams ātrums solīds pie 100(šķiet pie/apkārt viņu saloniem ir papildus tīkla serveri uz torņa sakarināti jo tur ātrumi vienmēr stabili un labi) un modems netika konstatēts defektains.

Ieslēdzu otrajā telefonā BITE tīkla hotspotu un vismaz varu youtūbi paskatīties uz datora(ārums ap 18Mbit)... Arī nav nekas dižs, bet vismaz kaut kas! Tikmēr LMT plēš 3x dārgāku maksu par pakalpojumu un darba dienas vakaros(nav nekādi festivāli vai sazin kas, ka būtu pārslogots tīkls) izspiež knapi 3Mbit

Nezinu.. vērsties PTAC? Jo tas NAV normāli!

09.07.2020

S Stonus 10.07.2020

Kāds sakars ar LMT, ja tev ir TET internets?

L looneylv 10.07.2020

LMT no tet izīrē ip adrešu zonas priekš mājas interneta.
Tāpēc rādas ka tet. :)

S Stonus 10.07.2020

Un runājot par LMT interneta ātrumu, lūdzu, ātrums ir ļoti ļoti labs.

L looneylv 10.07.2020

No rīta, ap 06 ka visi vēl guļ man ar ātrums ir 120/130mbit, pa dienu ir 100, vakaros sākot no 19/20 ātrums krītas līdz paliek nelietojams.

L looneylv 13.08.2020

Skatos ekrānšāviņā ir agrs rīts, šajās stundās, ka vēl visi čuc, ātrums man uzrādas +/- arī tādspats, bet kā minēju VAKAROS interneta vienkārši nav. Neraudu jo kaut kādus torrentus gribētu kačāt... Pat viņu viedtelevīziju nevar vakaros paskatīties. Tas tavuprāt ir normāli?!?

S Stonus 10.07.2020

Vajadzētu vispirms iemācīties atšķirt uzņēmumus un pakalpojumus, ko tie piedāvā un tad rakstīt sūdzības. Interesanti uz kādu LMT klientu centru tu aizgāji ar Tet rūteri.
Un PTAC nav nekāda sakara ar elektronisko sakaru pakalpojumiem, par to tev vajadzētu painteresēties pirms to pieminēt. Par to atbild SPRK.
Gribēji izskatīties gudrs, bet nesanāca. Esi tipisks neizglītots cilvēks, kurš māk tikai nepamatotas sūdzības rakstīt.

L looneylv 13.08.2020

Tavuprāt tad labāk klusēt, ciest un turpināt maksāt?

Tieši tāpēc dzīvojam šādā, mīzēju vastī...