www.sudzibas.lv LMT LMT 4G internets - slikti darbojās

LMT 4G internets - LMT 4G internets - slikti darbojās

Paņēmām 4G LMT internetu (INTERNETS MĀJAI 19 - lielākais tarifs) kad vel bija testa režīmā, izskatījās diezgan labi 40 Mbit/s
Pēc testa LMT maximāli vidējo ātrumu uzstādija uz 20 Mbit/s kādu laiku vel gāja.
Tagat mums interneta ātrums vakaros ir 1~2 Mbit/s nav iespējams normāli neko padarīt.

Maksāt 18.84 par 2 mbit/s , ir diezgan smieklīgi

Latviešu tautas 04.04.2015

Cik bieži Jūs tirat savu datoru ar utilitiem? Jatir vismaz 1 reiz menesi! Ccleaner https://ru.wikipedia.org/wiki/CCleaner

K komiii123 20.09.2015

Mums mājās skaitās LMT 4G Internets birojam 2. Mūsu galā vēl ir tikai 3G. Pirms pusgada gāja kā puķīte, nebija nekādu sūdzību. Tagad ātrums ir graujošs. Pašlaik uzliku 2 gb lielu failu lejuplādēt. Rāda ka lejuplāde tiks pabeigta pēc 9h. Nu es sāku apsvērt domu ka jāpāriet uz lattelecom vai pie mūsu vietējā interneta sniedzēja. Pazīstamajam mājās ir vietējā sniedzēja internets. Nu reizēm esot šādas tādas problēmas, bet tas esot reti. Viņam 18 gb lepjuplādes laiks ir max 2 h naktīs. Pa dienu esot mazliet lēnāks.

S solt 24.02.2016

интернет для дома 2 - скорость за 21.34 eur от 1 до 4 в среднем, хотя бывают исключения и до 12 доходит. я звонил и писал вообщем достал LMT и мне сказали "отъявись", и разъяснили что нет у LMT технической возможности обеспечить заявленную скорость в часы пик, чуть-ли не сам виноват в том что пользуюсь в одно время с другими.

E Emma 18.10.2016

Sākuma periodā bija labs internets. Pēc tam labi ja 2 mb/ sek... nekas ka maksāju 26,40 euro mēnesī.
Tā vietā lai saņemtu ātrāko netu.. pretī saņemu nervu bendēšanu..
Esmu zvanījusi vairākas reizes uz LMT, saņemu atbildi ka pārbaudīs un atzvanīs.. gandrīz jau nedēļa ir pagājusi un nav neviens zvans bijis.. Man tik atbild, ka tik ātri neiet lietas noskaidrošana.. Nezinu pēc mēnešiem atbildēs.. pusgada.. gada?? Ja negriba problēmas, tad labāk izvēlaties citu netu...

S solt 18.10.2016

labak but mainit operatoru
vini neko nedar, tikaj suti rekinus

M Matra Marta 28.03.2018

Nu no sakuma vajag pameginat Tele2 internetu,un tad saprot uzreiz-ka Lmt ir ok!