www.sudzibas.lv LMT Lēns internets vakara pusē

LMT 4G internets - Lēns internets vakara pusē

Kāpēc lmt nevar nodrošināt arī normālu 4g interneta ātrumu vakara pusē? Pa dienu viss ir kārtībā, bet vakarā ir lēns, nevar kaut kā to noslogojumu novērst, piemēram kaut ko tornim izdarīt? Man tuvākais tornis atrodas 2 km attālumā no manis, un kāpēc ir tik slikts internets vakarā, es zinu ka noslogojums, bet kāpēc par to nedomā neviens, ka vajadzētu kaut ko sākt domāt par kaut kā jaudīgāka uzstādīšanu tornī, lai ir stiprāks signāla stiprums arī vakara pusē, ne tikai pa dienu?

02.02.2019

C critical thinker 02.02.2019

var novērst. kaimiņiem atņemt rūterus un tālruņus :)

_ _Barons_ 04.02.2019

Ideju saprotu, bet nu tehnikas zināšanas tev vēl citā dimensijā lido.

Tornis necik nav vainīgs, vainīgas ir daudzās patērētāju ierīces. Dabiski, ka pa dienu labs internets, neviens nelieto viņu, neviens youtube, netflix un brazzerus neskatās, vakarā gan, līdz ar to ceļas noslogojums.

Kad visi kaimiņi atvērs krānu un tecinās ūdeni, tev arī ne pilītes būs.

Protams ja NEKO nelādē, tad neizdevīgi, bet ja drusku samazinās, tad lūdzu, palasi grāmatas par tehniku :)

X X432 19.03.2019

Labdien lietotaji sudzibas LMT dara tiklu uzlabojumi un nevar pa vienu dienu visu izdarit man ari bija zona 2 svitrinas ,bet tagad 4 rada tas ir redzets ka tikla uzlabojumi iet