www.sudzibas.lv LMT Lēns 5G savienojums 67MBps

Latvijas mobīlais telefons - Lēns 5G savienojums 67MBps

Ja otro gadu baudu kvalitatīvo 5g. Tehnoloģija nav gluži tik jaudīga kā runā medijos. Pieņemu to kādu dien mums atklās. Taču ši tehnoloģija liedz izmantot Rīgā Gps/fingerprint. Tas ko novēroju, ir kaut kā man neizprotami pēc fizikas likumiem.

Viļņi aizņem pareizos diapazonus, taču dažādu sensoru, kas izmanto to pašu frekvenci, traucē to darbību. Novembrī iegādājos no kac jauno samsung galaxy s10 x, kuram kā jau teicu, sensori darBojas kļūdaini. Magnētiskā deklinācija ir 87 grādi uz rietumiem neatkarīgi no atrašanās vietas. Tā jau divus gadus. SeVišķi izteikti tas ir kronvalda bulvāra apkaimē ar parku epicentrā kur dīvainas kastes novietotas un klusi darBojas. Otra vieta ir lapu iela āgenskalnā, kur ir viena lielāka kaste un darBojas tieši tāpat.

Aptuveni 3km attālumā maps Saka - mērķis ir aiz šīm kastēm. Kad mēgina paiet garām, maps ved virzienā uz kastēm. Nesen atrodoties tieši uz vektora līnijas šīm kastēm, trust agnet liedz bloķēt ierīci. Plus arī enerģijas banka vēlāk pārstāja lādēt.

Man bija lietišķa tikšanās. 5g tehnoloģija iznīcināja pašu ierīci un tās perifēriju. Nav brīnums, ka rīgā šo tīklu man tik slikti ķer. Visu laiku uz 4g dažkārt pat 3g slēdz.

Otra lieta ir pirksta nospiedums. Tas piedzīvoja tādu pašu likteni un jau ziemā bija grūti atbloķēt telefonu ar fp. Šobrīd ir paziņojums trustagent prevent locking. Vēl ir novērojams systemui is stopped, ikreiz kad gribu izmantot karsto joslo.

Nu kas tā par tehnoloģiju ka likvidē pati sevi? Un viss šitais farss sociālajos tīklos ka šis ir mikroviļņu ierocis..

19.02.2020

Saivii 19.02.2020

5g Latvijaa? Kur tu taadas seenes njem,ka shitaadus murgus sapnjo?

Joe Rogans👽 19.02.2020

Vecīt labu mantu lieto

BondsBonds 20.02.2020

Aizmirsti. Bezvadu internets nav paredzēts taviem mērķiem,vismaz tādā cenā un kapacitātē kā LV.