www.sudzibas.lv LMT Katastrofāls interneta ātrums

Latvijas mobīlais telefons - Katastrofāls interneta ātrums

Kopš aprīļa sākuma internets ir bijis lēnāks kā parasti, bet šodien, tas ir katastrofāls... Jo īpaši augšupielādes ātruma ziņā. 1gb augšupielādi failiem.lv piedāvā 14h... Nožēlojami... Es saprastu, ja tiktu paziņots par to, bet nekādas ziņas... Šī ir klaja nerēķināšanās ar klientu, kā viņi iedomājas es varu pastrādāt ar šādu interneta ātrumu, ja šādi turpināsies došos prom no šī operatora.

13.04.2019

X X432 13.04.2019

Евгений вы не пробовали модем поменять на Huawei b715 старые модем так и есть с интернетом проблемы у меня тоже были теперь всё отлично работает интернет стабильный весь день плюс улучшение

A agnese ozolina 08.08.2019

man ir prolēmas inteneta signāluu galvenais paradas nav inteneta,bet rakstis savienots ,un droš ,var pazust signāls 4 g ruderis mesls pedejais šaubos 5 g būs labaks šo 4 g.

A agnese ozolina 08.08.2019

man ir prolēmas signālu kā var pazust signāls ja ir rakstis savienots ,un droš? 4 g ruteris vairs nav no labakiem saubos 5 g būs labaks par 4 g

A agnese ozolina 08.08.2019

man ne[atik atieksme pret klietiem,kas sudzas par inteneta ātrumu ,viņi uzklausa ,viņiem ir vienaldziba negrib risināt prolēmu, viņi iesaka restetēt ruteri ,nesaprot ,to tas nepalidzes atrisināt šo prolēmu. viņi megina tikt atrak vala no klietu sudzibam.