www.sudzibas.lv LMT Speciāli velk laiku, apzināti bojā preci

Garantijas serviss LMT - Speciāli velk laiku, apzināti bojā preci

Redzēju kā kurjers Sky moor LMT nevis noliek kasti, bet nosviež. Izrādās tur no remonta telefoni un... Forši, laba attieksme...
Servisa maiņas telefonu LMT darbiniece atpakaļ pieņemot nevis ielika atvilknē, bet iemeta ar mešanu tur... Laba attieksme... nav mans po...
Ar šo rīcību nebrīnos ka manam telefonam uzreiz pēc garantijas remonta bija plaisa ekrānā. Un šo remontu veic mēneša garumā.
Jautājot kāpēc tik ilgi, man atbildēja ka ar jums sazināsies, tur problēma. Johaidī, sazināties varēja jau pirmajā nedēļā, nevis novilkt mēnesi...
Bijušie LMT darbinieki jau brīdināja ka vilks baigo gumiju, un liks klientam mīksto... Izrādās patiesība...

U

Komentāri (8)

Latviešu tautas 06.09.2016

Как им платят, так они и работают... Вы хоть в курсе что им не по 4 тысячи в месяц то платят?.. Да ещё и эту зарплату на несколько месяцев задерживают: шеф очень часто в казино крупные суммы проигрывает... Люди от такой зарплаты БЕГУТ из Латвии горшки за пенсионерами в домах престарелых убирать: там ещё и социальные гарантии есть, о которых в Латвии и не мечтают! Пока в Латвии работодатели не начнут уважать Закон о труде, а Государственную трудовую инспекцию не разгонят и не наберут туда нормальных работников, порядка в Латвии не будет!

Latviešu tautas 06.09.2016

Люди от такой зарплаты БЕГУТ из Латвии горшки за пенсионерами в домах престарелых Германии, Дании ишвеции убирать: там ещё и социальные гарантии есть, о которых в Латвии и не мечтают!

Latviešu tautas 06.09.2016

Установите минималку как в Дании - 1800 евро в месяц + компенсацию за отсутствие социадльных гарантий - люди и в Латвию начнут возвращаться. Пока не все, в начале алкаши. Но процесс пойдёт...

T Tong Po 06.09.2016

protams, vladlat. Tad kad tu savam darba devējam nopelnīsi mēnesī vismaz 3200, lai nosegtu savu algu, plus naudas, kas nosedz citas izmaksas, neskaitot darba devēja peļņu, tad arī runā par tādām likmēm.

Latviešu tautas 06.09.2016

А может для начала этот работодатель урежет себе аппетит и снизит своё жалование с 5000-8000 хотя бы до 1500 евро. Чтобы работникам не пришлось платить минималку, которую приходиться выпрашивать...
Вопрос: а в Дании откуда такие суммы берут? Неужто в банке работодатели занимают?

T Tong Po 06.09.2016

Pēc tavas loģikas sanāk, ka darba devējam ir tikai divi darbinieki, kas uzņēmuma mēnesī nopelna vairākus tūkstošus, savukārt algā saņem minimālo. Tava loģika šeit nestrādā, pastudē matemātiku. Vai vēl labāk, kad gaidi, ka visu tev noliks priekš uz paplātes - palasu kaut vai ekonomikas pamatus. Sāc ar mikroekonomiku, kad sapratīsi ko lasi, esi drošs, ka vari sākt mērķēt tālāk - iepazīsties ar makroekonomiku. Tad nedaudz palasi socioloģiju un tad iespējams sāksi apjaust, ka šādi brīnumi - uzreiz visiem maksāt kosmiskas algas - nekur pasaulē nenotiek.
Viss ko ti piesauc no citām valstīm, ir uzņēmīgu un atbildīgu cilvēku, gadu desmitu smaga darba rezultāts.
HInt: tie cilvēki nesūdzējās, nežēlojās - strādāja, mācījās, strādāja, dzīvoja un tiecās sarūpēt saviem pēcnācējiem vieglāku nākotni un sev normālas vecumdienas. Tā ka beidz skaust, gausties un sāc mācīties! Tas palīdzēs sākt domāt līdzi, saprast lietas un arī pārstāt gaidīt debesu dāvanas.

Latviešu tautas 06.09.2016

Да скажи просто: Западная Европа ПАРАЗИТИРУЕТ на Восточной Европе!

T Tong Po 07.09.2016

Nepiekrītu tam, ka R-Eiropa parazitētu uz A-Eiropas rēķina. Katram savs ieguvums. Mēs no ES saņemam, lai arī, iespējams, nepamatoti zemu atbalstu, tomēr - saņemam, kas ļauj uzņēmīgiem biznesiem, lauksaimniekiem pacelt galvu un attīstīties, radīt darba vietas. DIemžēl, pašu stulbuma dēļ, dēļ korupcijas, dēļ tā, ka daudzi joprojām domā tikai par sevi, savu labumu un nemaz - par Valsti un valsts nākotni - ir iespējama arī līdzekļu izsaimniekošana. Bet tā ir mūsu, Latvijas iedzīvotāju problēma, nevis R-Eiropas valstu radīta.
Savukārt, R-Eiropas valstis arī saņem savu labumu - kaut nelielus, bet noieta tirgus, lētu darbaspēku, gudrus prātus, politisko atbalstu globālākos jautājumos, kur arī mazajām valstīm ir sava balss. Saņem iespēju pelnīt dažādi pensiju fondi, caur nekustamajiem ipašumiem, dabas resursiem, finansu instrumentiem.
Bet vai var gribēt savādāk? Tas jebkurā gadījumā ir neizbēgami divpusējās attiecībās.
Un šeit, daudz ir atkarīgs no pašiem Valsts iedzīvotājiem, no tā, cik saimnieciski gudri un efektīvi rīkojas, no tā, cik aktīvi iesaistās, no iedzīvotāju zināšanu un izglītības līmeņa. Šīs attiecības nav padomijas draudzība ar AKM vai PM pie galvas. Šiet ir vieta rīcībai, izvēlei un darbībai bez fiziskiem draudiem.
Nav medusmaize, bet iespējas izaugt un attīstīties ir.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes