LMT un Tele2

Pie mums mobīlās tehnoloģijas kā GPRS ir ļoti dārgs prieks, salīdzinoši LMT 0.93Ls par 1Mb, Tele2 0.65/ 1Mb, taču Bitei 3Ls par 40Mb ( mēnesī)Salīdzinot: LMT 40Mb= 37.2LSTele2 40Mb=26LsBite GSM 40Mb=3LsStarpība reizēs:LMT=x12.4! LMT pasakaina Peļņa abiem ar Tele2.Tele2=x 8.6!Acīmredzami, ka cilvēki NEŽĒlĪGI PĀRMAKSĀ lietojot LMT un TELE-2!Priekšapmakšu kartes zvanot uz citiem tīkliem:Tele-2 ZZ- 0.27Ls/1minLMT- 0.265Ls/ 1minBite GSM= .015Ls/ 1minStarpība reizēs:LMT- x2!Tele2-x2!SMSTele2- 0.05LsLMT- 0.06LsBite GSM- 0.01LsStarpība reizēs!Lmt- x6!Tele2- x5!Patiesībā lietot mobīlo telefonu Tele2 un LMT tīklā NEATMAKSĀJĀS, jo ir PASAKAINI ZAUDĒJUMI gan ZVANOT, gan lietojot GPRS ( internetu ) datu pārraidi.Vēl jāierēķina, ka LMT un Tele2 GPRS ir nekvalitatīvi paklopjumi, solītais 300Kbs datu pāraides ātrums ir labi ja 15- 26Kbs robežās ar biežīem datu pārrāvumiem.Sanāk, ka maksā NENORMĀLU NAUDU par NEKVALITATĪVIEM SAKARIEM!LMT faniem varu teikt, ka liels pārklājums vēl NENODROŠINA KAVALITATīVUS SAKARUS!!!Lauku rajonos Latvijā LMT pārklājums telpās ir NEPIETIEKAMS UN NESTABILS un tas, ka esam DROŠĀKIE UN LABĀKIE ir tikai BLEFS!Latvijas iedzīvotājam vajadzētu parēķināt CIK DAUDZ naudas tiek TĒRĒTAS par sarunām! Vai es gadījumā NEPĀRMAKSĀJU lietojot LMT vai TELE-2?

D dz23 29.01.2006

Pilnībā piekrītu šeit teiktajam, ka ar LMT un TELE2 ir tikai un vienīgi zaudējumi + nekvalitatīvi sakari. Savukārt Bitei ir ļoti labi sakari pa Rīgu, manuprāt pat labāki nekā LMT un TELE2.

H Hehe... 15.02.2006

Vai tikai ?ito text neraksta k?da ?urka no BITES kantor??a? Nu dikti jau nojau?ams. Par ?o sakaino "tre?o" oper?toru lab?k neizteiksos :PPPRokas nost no LMT!!! :PPP

V VIktor 05.03.2006

Nu jauki.. izklausas ka reklama... viss tik jauki aprekinats, bet no kurienes tadi dati... es pastavigi lietoju ZZ un tur ir citi tarifi, meginaju lietot toxic.. ak shausmas! Kvalitate nav laba, vel jagaida kamer visu izdaris ka nakas! Bet viss shis raksts par tarifiem japarbauda sakuma un pec tam rakstit!!!

A Anna 03.05.2006

Bite ir jauns operators, tapec jau kaut ka vajag piesaistit jaunus klientus, bet shii jau nebus ta ista vieta. Piekritu, ka so raxtijis kads,kam ta Bite maksa naudinu, ka strada vinu labaa. Nepareiza riciba :D

Q query 23.05.2006

Attiecībā uz Bites GPRS - ir ierobežojumi uz pārraidīto datu daudzumu. Kad pārsniedz, slēdz nost un pieslēdzoties jāmaksā atkal... WTF? Kā cilvēks var konstatēt, ka tūlīt pārsniegs normu? Un pilnīgi nepiemērots slēdzot pie datora... Viņi pat nepiedāvā iespēju vilkt vairāk(kaut par lielāku maksu). Man tagad aktuāli sameklēt kā izmantojot portatīvo un mobīlo netam var pieslēgties caur GPS un lietot vietās, kur nav parastā interneta pārklājuma. Bite šādu iespēju izslēdz... Palikšu vien pie sava Tele2

Z ZzZzZzZz 08.08.2008

Bitei jau nu gan nav nelādi kvalitatīvie sakari... lietoju zz jau 8 gadus - vnk super tarifi, tagad sms par 1 sant sūtu uz tele2, svanu par 3 sant - nesalīdzināsi ar tādu biti!

K kkk 08.08.2008

Nu kas par sviestu??? Esmu 6 gadus LMT kliente un NEKAD nav bijušas kādas problēmas. Laikam jau kāds no BITES raksta..

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

I ilja 10.02.2011

krapnieki

Z Zinaida 10.02.2011

Gavno ot gavna ne otli4aetsja!