S samsung 26.01.2007

Zini stulbeni vispirms paarlicinies, ka tiešām nepiedāvā taadas iespējas LMT. Pusstunda un 15sms nevis uz gadu, bet gan patstāviigi. Un tagad stulbeni pastāsti cik daudz tu zini par šo tīklu TRIATEL? CIK IR MEENESHA ABONEESANA? Kādas iespējas dod tev šis tīkls , veel bez bezmaksas sarunāt, cik ilgi shis tiikl;s eksistees?Salīdzini, kas ir dators un kas ir telefons, vai tev tiešām smadzeņu vietā ir skaidas?

J Janex 11.02.2007

Gan LMT gan TRIATEL ir shit. Tele2 - ta ir lieta! Tikai atkariba no piesleguma veida ari arzemju sarunu cenai vajadzetu mainities.

A Aibo 11.07.2007

Protams, ka Triatel piedāvā bezmaksas sarunas kā tad savādāk lai viņi piesaistītu klientus savam tīklam, pie kura ir pieslēgti labi ja 5 cilvēki un kuram zona ir tikai Rīgā un Ventspilī, nemaz nerunājot par to, ka tajā tīklā nevar lietot parastos mob. telefonus, bet tikai tos tizlos, ko viņi paši piedāvā.

F fogo 13.08.2007

Muļķis pilnīgais- tele2 GPRS ir bezmaksas, un zz ari driiz buus. un vispaar- tev telefons vajazigs tikai delj taa stulbaa GPRS vai deelj kaa????