www.sudzibas.lv LKF pakalpojuma kvalitāte

LKF - pakalpojuma kvalitāte

Cik ilgi būs jācieš tā briesmīgā LKF kundzīšu attieksme? Tu atnāc nokārtot dokumentus, saņemt godīgi nopelnītos titulus vai ko citu, bet pret tevi izturas kā pret mēslu. Un protams, ka nepieredzējušam jaunā suņa saimniekam, nepalīdzēs aizpildīt iesniegumsu, turklāt parādīs uz durvīm - "pildiet tur - ārā", t. i. koridorī. Un vēl jau nav arī pildspalvas ... :) Tu atnāc pēc 2 nedēļām, kā teikts, pakaļ saviem sertifikātiem un rozetēm, par ko, protams, tu maksā, bet - nav. Pat neatvainojas, vienkārši jāatnāk vēl pēc divām nedēļām, vai jāuzzvana.

Vairāki suņu īpašnieki izvēlas savu kucēnu reģistrēt LKA klubos, kuriem', kā zināms, nav laba reputācija, bet tas jau ir cits stāsts.

Gribējās dogs.lv forumā visu šo uzrakstīt, bet tā kā baidos no tā, kas mani sagaida LKF, kad nākamreiz iešu kārtot dokumentus - neuzdrošinājos. Bail, ka izmetīs no federācijas; un vēl kluba biedri dabūs trūkties, par maniem vārdiem :) Vai nav briesmīgi? :)

Vai tiešām kundzītēm nemaksā algu par darbu federācijā? Vai tiešām tas ir piespiedu sabiedriskais darbs par izdarītajiem noziegumiem? Tāda sajūta radusies. Varbūt tad dodiet iespēju jauniem un laipniem cilvēkiem pastrādāt, kas novērtētu to, kas viņiem ir.

J j-j 16.09.2010

Uzraksti sūdzību uz Beļģiju, lai tam ģimenes uzņēmumam paskalo smadzenes..

D dikija 16.09.2010

Mani arī šokē milzīgie maksājumi šai klubiņā, pie tam tas tiek noformēts kā ''ziedojumi". Ziedojums mana izpratnē ir labprātīgs, bet te piespiedu kārtā tevi nokāš un vēl kā ņirgādamies noformē to kā ziedojumus.

K k.s. 16.09.2010

Jā, attieksme lkfā pret cilvēkiemir vienkārši pretīga. sanāk vecenes un klačojas, bet apmeklētājus vienkārši izliekas neredzam. intrese rodas tikai ja ir cerības ieskapēt kādu savu kucēnu. Aizgāju interesēties vai var dabūt konkrētas šķirnes kucēnu, bet man katra cenšas pierunāt uz citām šķirnēm kas pašām mājās ir. redzot ka savus suņus neizdosies iesmērēt, visas pagriež muguru kā tukšai vietai. Nekas, aizgāju un atradu mani interesejošās šķirnes kucēnu caur sludinājumiem un esmu pat ļoti apmierināta.