www.sudzibas.lv Liveactive.lv Cilvēku krāpšana

Liveactive.lv - Cilvēku krāpšana

Pirms 3 nedēlām tika veikts pasūtījums , veikta apmaksa , viņi pateica ka prece jāgaida 30 darba dienas. Bet jau pirms tam viņi savā mājaslapā cilvēkus apmāna, kā piemēram : OKTOBRĪ iegādājieties 4 Schildkröt preces, bet maksājiet tikai par 3* !Protams ir saprotams, ka maksā par trīs , bet saņem četrus.Bet vēl maziem burtiem ir teksts, kuru ir grūti pamanīt : Atlaidi piemēros operators lētākajai no iegādātajām precēm!Samaksājam tāpat rēķinu un gaidījām pasūtījumu. Pēc trīs nedēļām zvana un paziņo,ka gadījusies ķibele un visa prece tomēr viņiem nav noliktavā , ka tikai starpību var atgriezt. Bet protams no pārējās preces arī vairs nevar atteikties ,kā arī naudu tomēr viņi nevēlas atgriezt. Nu gan attieksme pret klientiem . Tāpēc uzmanities no mājaslapas portāla www.liveactive.lv

B