Liveactive.lv - Prece

jau trešo nedēļu kā esmu pasutijis savu paciņu, bet kā nezvana tā nezvana par kurjera piegādi,tātad es uzzvaniju pats un man pateica , tā, lai zvanot menedzerim , jo mēs par to neko nezinam, tātad uzzvanu menedzerim un viņš atbildēja, ka rītā kurjers uzzvanis, protams pienāca ritdiena un neviens nezvana, tad es atkal uzzvaniju un pilnibā tas pats, suta pie menedzera un atkal saka ka rītdien būs, bet atkal pienāca ritdiena un nekas nenotiek.Iespējams, ka ta ir sava veida naudas krāpšana caur telefonu, jo visi šie numuri ir maksas un par katru savienojumu jums liek maksāt, lai noskaidrotu nepatiesas lietas

ž Žanete 09.08.2016

Pasūtīju preci, zvanot pa maksas tālruni, teica, ka prece jāgaida 2-3 nedēļas...ir pagājis vairāk kā mēnesis. Zvanīju atkal uz maksas tālruni, tur man dāmīte nosauca telefona numuru, ka jāzvana citur - protams, atkal maksas tālrunis. Jautāju, vai nevar man atzvanīt (jo pirmā dāmīte teica, ka atzvanīs), tur kategoriski pretī pateica, ka neatzvanīs. Beigās paziņoja, ka prece vēl nav pieejama un ka, diemžēl, konsultants man par to nav paziņojis - nu vāks, bet es te gaidu, gaidu savu paciņu. Teica, ka neko nevar darīt. Attieksme vienkārši briesmīga, NEKAD neiepērkaties šajā saitā. Tevi uzmet un katrs vaino nākamo un atbildību neuzņemas.