Link Marketing - Nemaksā algu

Esmu SIA „Link Marketing” bijušais darbinieks. Tā ir reklāmu aģentūra ,kura iepriekš bija zināma kā SIA „The Link Baltic”, bet tagad ir mainījusi nosaukumu. Problēma šajā uzņēmumā ir tāda, ka algas tiek maksātas ar vairāku mēnešu nokavēšanos. Kad zvanu projektu vadītājai Madarai Stūrmanei, lai noskaidrotu, kur ir mana alga, katru reizi jāklausās jauni meli. Tiek ievērots šāds princips: lai saņemtu iepriekšējo algu, ir jāpiesakās jaunam projektam, savādāk par algu vispār var aizmirst, kā manā gadījumā, kad projektu vadītāja vairāk neceļ klausuli. Gaidu algu jau piekto mēnesi. Parunājot ar kolēģiem secināju, ka laicīgi nemaksā arī citiem. Manas strādāšanas laikā aizgāja vairāki no vecajiem kolēģiem un atnāca vairāki jauni, nezinādami par gaidāmo krāpšanu no firmas puses. Nevienam promoterim neiesaku strādāt šajā firmā, klientiem arī noteikti neiesaku izvēlēties šo firmu projektu realizēšanai, jo cik labi strādās promoteri, kuriem nemaksā algas?

Papildināts promoters 20.11.2016

Papildināts: Kļūdijos par nosaukuma maiņu, kā izrādās "Link Marketing" ir "Link Baltic" atzars, kurā darbojas daļa no "Link Baltic" komandas. Tātad jāizvairās ir no šīm abām firmām.

Papildināts promoters 23.11.2016

Pēc neiskaitāmiem centieniem sazināties ar projektu vadītāju tas ir izdevies un alga beidzot ir dabūta.

P