Lingua+Riga - Uzmanieties!

Sveicināti visi, kam ir radusies interese par valodu apguvi!

Vēlos Jūs visus izteikti brīdināt par konkrēto mācību centru. Veiksmīgi ieguldīta nauda web lappuses izveidē-krāšņa, acīm tīkama, viss rakstītais liekas kā pasaka un tā vien gribas, nevienu citu mācību centru, kā šo, jo ar naudiņu arī ir pacentušies www.google.lv lappusē izdarīt tā, lai viņu mācību centrs visu piedāvāto slejā atrodas pirmais. Mājas lapā skaisti norādīts, ka mācību kursa laikā iegūsiet sarunvalodas pamatzināšanas un apgūsiet gramatikas pamatus apgūsiet nepieciešamākos vārdus un izteicienus,iemācīsieties sastādīt CV (Curriculum Vitae) un motivācijas vēstuli konkrētā valodā,aktīvi izmantosiet audio un video materiālus, kā arī avīzes no konkrētās valsts
iepazīsieties ar izvēlētās valodas valsts likumdošanu un paradumiem, kā arī darba un studiju iespējām. Uzsveru, ka lappusē norādītas lietas, kas iekļautas cenā:
PVN 22%
visi nepieciešamie mācību materiāli, kas speciāli atvesti no Norvēģijas
sertifikāts ar tulkojumu norvēģu valodā un biroja apliecinājumu par veiksmīgu noteikta līmeņa norvēģu valodas apgūšanu
konsultācijas par darba un biznesa iespējām Skandināvijas valstīs
Jūsu CV un motivācijas vēstules sastādīšana norvēģu valodā
kancelejas piederumi
bezmaksas neierobežots Wi-Fi mūsu telpās
kafija/tēja
Viss "pa skaisto" -it kā.Ierodoties uz pirmo nodarbību, man netiek paskaidrots, ka pirmās nodarbības var apmeklēt par samaksu par katru mācībstundu. Tā vietā, kamēr atrodos nodarbībā, man uz fikso tiek sagatavoti divi eksemplāri līguma, aši izrakstīts rēķins par pilnu kursa cenu un iestumts parakstīšanai. Ātri pārskrienu pāri līguma nosacījumiem (protams lielāko satura daļu vairs neatceros), abus eksemplārus parakstu, otra puse paliek neparakstīta. Administratore ātri savāc abus līgumus un paziņo, ka vadītāja nav uz vietas, tādēļ līgumi tikšot iedoti nākamajā nodarbībā, kad būšot parakstīti. Jauki, es palieku bez līguma, ar rēķinu rokās. Kā godīgs pilsonis nomaksāju rēķinā norādīto summu caur i-banku un turpinu apmeklēt nodarbības.Diemžēl arī nākamjā un aiznākamajā nodarbības reizē vadītāja "it kā" nav bijusi uz vietas, lai parakstītu līguma abus eksemplārus. Par nodarbībām - pasniedzējai darbs tikai ar trīs cilvēkiem grupā, taču neviens no grupas neko nesaprot, tas viņu neuztrauc, jo galvenais ir atsrādāt savas stundas un steigties kaut kur tālāk. Nodarbības pamatā ir mājas darbu uzdošana, nākamjā reizē - ātra pārskriešana pāri mājas darbiem (kuri jau izpildīti) un nākamo mājas darbu uzdošana. Principā, nodarbības laikā neko iemācīties nevar- viss pašamācību ceļā un vēl par samaksu. Ātri tiek nobērta virspusēja informācija par gramatiku, pierakstīts uz tāfeles, norakstīt savos pierakstos nepaspēju, jo viss tiek nodzēsts un skriets tālāk. Uz jautājumiem pasniedzēja atbild ar sakostiem zobiem-vismaz tāds iespaids radās. Kafijas pauze? Pa kuru laiku? Tādas nav.Beidzoties nodarbībai nu tad beidzot ir laiks un vēlēšanās kaut ko siltu padzerties. Cenā "it kā " iekļauta tēja, kafija.Hmm, izrādās nekā! Kopējā telpā stāv maksas aparāts-maksā un dzer cik vien gribas! Izdales materiāli - rakstīts "visi nepieciešamie mācību materiāli, kas speciāli atvesti no Norvēģijas" Tā vietā uz katru nodarbību mums tiek kopētas "PA VEI" grāmats kopijas, kuras sakopētas krustām šķērsām tā, ka jau pirmajās nodarbībās visi putrojamies uzdevumos, tekstos, kas jau izpildīts, kas nē!Oi, izrādās pat veselu nodaļu esam izlaiduši!Kancelejas piederumi? Netika nevienam izdalītas ne lapas, ne rakstāmie, nekas.Pat tāds piedāvājums neizskanēja! Fantastika... Bet pats jautrākais sākas, kad saprotu, ka man tādi kursi neder un vēlos atteikties no nodarbībām. Pie jau padsmitā zvana uz Lingua + Rīga mācību centru sāku saprast, ka neviens nevēlas atgriezt manu samaksāto summu par pilnu kursu. Jau otro nedēļu pēc kātras visas administratores kā "sadziedājušās"skandina vienu un to pašu - vadītāja nav uz vietas, tādēļ mēs pagaidām nevaram atrisināt šo situāciju. Vai nu tiešām mācību centrs ir bez vadītājas vai nu tas ir "jājamzirdziņš" priekš tādiem kā es...Uz doto brīdi nauda man nav atgriezta, arī līguma uz rokas nav. Patiesībā maza cerība, ka kāds to naudu atgriezīs! No vienas puses, šajā situācijā, savas neuzmanības un uzticības dēļ, esmu pati vainojama, no otras puses - mācību centrs Lingua+ Rīga izskatās pēc "kaktu kantora", kur akcents tiek likt uz naudas ieguvi, neko nedodot pretī saviem studentiem/klientiem. Papildus, pāris nodarbību laikā nācās saskarties ar vēl virkni sīkiem nesmukumiem, bet tas lai paliek, pašu galveno esmu nodevusi tālāk. Lūdzu, mācieties no manām kļūdām un priekšlaicīgi novērsiet savējās!Ja tomēr izvēlēsieties valodas apgūt šajā mācību centrā, pārlasiet katru rindu līgumā, pārliecinieties, lai tas tiktu parakstīts un prasiet no mācību centra visu, kas norādīts kursa cenā, neklusējiet!

I igkons 30.05.2012

No tiem visiem kursiem nav nekādas jēgas - es skolas laikā biju satva angļu valodas kursos, līdzīgs stāsts - lika nopirkt nevajadzīgas un ļoti dārgas grāmatas, kuras šobrīd izmetu, jo neviens nenopirka un pašai nav vajadzīgas, solītas 5 cilvēku grupas vietā bija 9 cilvēki, jēgas no kursiem pilnīgi nekādas. Labi ka naudu samaksāju par 10 nodarbībām, nevis par visu kursu. Iesaku atrast labu individuālu pasniedzēju, varbūt sanāks it kā dargāk, bet rezultāts ir tā vērts.

K kaktusss 01.02.2013

Kantoris protams ir sudigs, bet ja jus zinatu cik tas norvegu gramatas un darba burtnicas maksa, jus nelamatu sakopetus materialus.

H hevn 04.06.2013

kantris nekur neder. nodarbibas kavējas, bieži izkrīt. un līgums neparedz naudas atmksu atpakaļ. Mācijos Norvēģu valodu.

B bogdanovich.e.78 24.10.2013

тоже ходила на курсы. у нас постоянно пропадали уроки. в итоге я как была ноль так и есть. теперь пытаюсь с частным учителем учиться