www.sudzibas.lv Lilita-29734717 Nemaksā nodokļus un netikai

Lilita-29734717 - Nemaksā nodokļus un netikai

Nekad nējat dzīvot uz šo māju ,jo visi dzīvokļi ir auksti un piekurināt ziemā tos nevar. Īre ir darga no 60-100ls par ļoti mazu dzīvoklīti-tiešām mazu. Mājā ir vairāki dzīvokļi un nodokļus viņa nemaksā. Ja izremontēsiet viņai dzīvokli naudu par darbu viņa netvilks no īres un būs tāpatās jāmaksā. Savus solījumus viņa nepilda;[ vīņa tik atbrauc un naudiņu iekasē no visiem,bet tas ka ziemā tolete aizsalst viņu neintresē. Neīrējiet dzīvokļus smiļģu 15,jo pa tādu naudu var atrast labāku.Vīņas mob.29734717

V

V VID-13 11.04.2013

Var nemaksāt nodokļus, ja, izīrē vienu dzīvokli, bet ja pieder īres māja, tad tas ir OBLIGĀTI jādara. Tie ir 25%. Jums tak uzliks tādu sodu...un cik es sarotu līguma tur nevienam nav, vispār vāks! Tauta, īrējat TIKAI ar līgumiem, jo citādi jūs izmetīs ārā un jūs nevarēsiet neko izdarīt. Ja es pie viņas dzīvotu un viņa man netvilktu piķi no īres maksas par darbu es viņai uzsūtītu VID. Bet domāju, ka pēc šīs sūdzības ievietošanas;D drīz sāks par viņu intresēties VID.

M makonite 12.04.2013

Neviens nav idiāls. Ja ir tādas ***** ar īres dzīvokļiem tad ir japērk savs
dzīvoklis un viss.