www.sudzibas.lv Ligita Zeltiņa Nevērīga attieksme pret pacientiem

Ligita Zeltiņa - Nevērīga attieksme pret pacientiem

Ļoti iesaku izvairīties no šīs ģimenes dakteres. Man un manām paziņām ir īpaši slikta pieredze. No pirmā skata liekas ļoti jauka sieviete, bet patiesībā ir briesmīga attieksme, vienaldzība, reizēm pilnīgi ignorē, neatbild uz jautājumiem, neinteresē vispār pacienta stāvoklis vai tālāka ārstēšana. Nav vispār iespējams ar viņu kontaktēties, tāda sajūta, kā ar sienu runāt. Kad kautko prasi vai saki liekas, ka tu viņu tikai traucē un varētu padomāt, ka tu runā nevis ar ārstu par Veselības problēmām, bet ar sētnieku kuram vispār vienalga un kurš vispār nesaprot kāpēc tu viņam to stāsti. Kā arī nepareizas ārstēšanas vai drīzāk neārstēšanas sekas ir bijušas ar ielaistām slimībām un visu tam sekojošo, hroniskas problēmas un Veselības sarežģījumi. Neiesaku šo sievieti izvēlēties sev par ģimenes ārstu.

V

J Jānis Pētersons 30.06.2022

Negribētu īsti piekrist, domāju ir notikusi kaut kāda komunikācijas kļūda, manuprāt dakterīte ir ļoti atsucīga, kad eju pie viņas viņa pajutā arī par manu ģimeni vai bērns ir vesels un kā ar veselību sievai, kaut arī viņiem ir cits ģimenes ārsts sievai Garkalnē bērnam Rīgā, viņa manus ģimenes locekļus pat nekad nav redzējusi, tikai zin, ka mani sievai ir veselības problēmas no manis stāstītā, tāpēc vienmēr apvaicājas un to pacenta līdzmaksājumu, noteikti zinu, ka nekad neņems no cilvēkiem kuriem ar naudu grūti.

M Mārīte Dūdiņa 17.11.2023

Pie dr Zeltiņas ārstējos ļoti sen,visu cieņu ārstei, varu teikt tikai to labāko, zinoša, varoša un griboša palīdzēt jebkurā diennakts laikā. Visu cieņu, kaut mums vairāk būtu tādu mediķu!