Ligita Goldova/ Darbs - Zādzība

Brīdinājums ! Uzmanieties no šiem diviem cilvēkiem un nekādā gadījumā nepieņemiet strādāt pie sevis uzņēmumā vai mājās !
Ligita Goldova kura būs itkā darbinieks un kad sāks strādāt tad pārādīsies viņas draugs Vladislavs Fedins , un tad tiek rūpīgi izpētīta darbavietas apkārtne un viss pārējais , lai notiktu plānotā zādzība!
Ir jau policijā zināmas abas personas ne vienu reizi vien !
Esiet uzmanīgi pirms pieņemiet darbā nezināmus cilvēkus , noteikti pirmstam kārtīgi pārbaudiet viņu vēsturi un sazinaties ar bijušajām darbavietām.

Z

K klientu.serviss 01.10.2017

Kā neitrāla persona pārbaudīju caur saviem avotiem , ka viss esot tur jau , krimināllieta jau esot uzsàkta , video esot kautkàds un liecības no cilvēkiem arī esot !
Par pēdējo komentàru piebildīšu , cilvēkam var būt divas sejas !

K klientu.serviss 01.10.2017

D Damarisa 01.10.2017

Skatos te ir bezjēdzīgi atstāt savus komentārus,jo tam pat nepievērš uzmanību.neatšķir patiesību no meliem..
Ja atbildēja par manu pēdējo kom... tad man nav divas un ne vairāk sejas... tas nozīmē cilvēks runā pats par sevi.
cīnaties ,lai taisnība uzvar.Pēc visa pamanu ka te tiešām nav tīra lieta un esmu atklājusi ,lai kā bet pēc visa raxtītā klientu serviss ir vairāk aizdomīgāks kā biju domājusi.. Palasiet tos komentārus ... traks var palikt un laikam kas to raksta tiešām patīk saskarties ar problēmām.Vai sagādāt tās citiem ,lai pašam prieks.Kāda jēga no tā visa ? Man piemēram nav skaidrs. Labāk būt pretimnākošam ... Un ja ir kļūdījies atvainoties.

C [email protected] 01.10.2017

izskatas ka seit uzdarbojas darba vaditaja pati un ir tas klientu serviss ka noprotu skaidri to var saprast. un vina ari ielikusi so rakstu, veiksmi jus makat cakaret cilvekus kas ir godigi, bet jus krapnieki

K klientu.servisss 01.10.2017

Sorry bet es neesmu ne tā firma ne tās firmas saimniece !
P.s. interesanti kā jūs varat apvainot cilvēku vai uzņēmumu ja nav nemaz zināms kas šo sūdzību ielika !

Z zigmunds100 01.10.2017

Arī varu teikt sorry un atvainojiet , bet es arī neesmu ne šī firma un noteikti ne saimniece šai firmai !.!.

F [email protected] 04.10.2017

esmu parliecinats ka so sudzibu ielika pati prieksniece lai atkratitos no sevis vala, un apvainotu ciltu cilveku. jo parasti nekludos , man intuicija saka pareizi