Ligita Goldova/ Darbs - Zādzība

Brīdinājums ! Uzmanieties no šiem diviem cilvēkiem un nekādā gadījumā nepieņemiet strādāt pie sevis uzņēmumā vai mājās !
Ligita Goldova kura būs itkā darbinieks un kad sāks strādāt tad pārādīsies viņas draugs Vladislavs Fedins , un tad tiek rūpīgi izpētīta darbavietas apkārtne un viss pārējais , lai notiktu plānotā zādzība!
Ir jau policijā zināmas abas personas ne vienu reizi vien !
Esiet uzmanīgi pirms pieņemiet darbā nezināmus cilvēkus , noteikti pirmstam kārtīgi pārbaudiet viņu vēsturi un sazinaties ar bijušajām darbavietām.

Z

Работяга 27.09.2017

Zigmunds darbadeveji tapat nepieniem darba nevienu.. bet cutus pastavigus darbiniekus izmet uz ielas...

Работяга 27.09.2017

Es jums varu palidzet ka atrast labus darbiniekus, atnaciet skola vai tehnikuma un sakiet visiem kuri macas uz sliktiem atzimiem lai vacas uz ielas nav vajadzigs teret laiku un naudu skola! Bet no parejiem izaugs perfekti specialisti kuri jus nekraps!

Z zigmunds100 27.09.2017

Rabotjaga vai kā tur labāk !

lasot jūsu komentārus var redzēt ka jums arī skolā bija labas atzīmes , jo kļūdu vispār nav !

C [email protected] 29.09.2017

te ir konkreta cilveku apmelosana, zinu sos cilvekus cakli un laipni stadnieki. Vai tik kadam nau kada skaudiba , par tik labiem darbiem un stradigiem cilvekiem , ja pasam neveicas vai tad javaino citi pie savam kludam

K klientu.serviss 29.09.2017

Bet ja sūdzībā ir minēts ka policijā jau ir kautkas , tad jautājums ir aktuāls , kam īsti ticēt , vai sūdzībai vai pēdējam komentāram!?!?

C [email protected] 29.09.2017

ta ir riktiga cilveku nomelnosana, ka var apvainot cilveku ja pasi nezin taisnibu.

K klientu.servisss 29.09.2017

Nu to ir grūti spriest , jo gan jau ja policijā jau ir kautkas , tad izmeklēšana notiek un beigās tad jau viss būs skaidrs , kam taisnība kam nē !
Bet cik noprotu, ja ir minēts tāds teikums kā , vēsture un iepriekšējās darbavietas ,tad jau kautkas noteikti nav kārtībā.

C [email protected] 29.09.2017

tad parbaudiet un rakstat komentarus, ka noprotu tas ir rakstits no darba vietas kas apvaino nepatiesi

C [email protected] 29.09.2017

ka tik pasi darba deveji negaz ieksa godigus cilvekus, lai tik dabutu kompenaciju no valsts un savu servisu uzlabotu

C [email protected] 29.09.2017

cik zinu sia emivit ogre gaz ieksa savus darbiniekus lidzigu situaciju man stastija pazina kura stradaja par trauku mazgataju kurai bij tiesa un prieksniece teloja naivo kas neko nezin lai tik dabutu kompensaciju savai firmai uz citu cilv rekina, izskatas ka sai firmai patik dzivot uz citu cilv rekina, strada zaudejumos un nem naudu no nevainigiem cilvekiem

C [email protected] 29.09.2017

izskatas ka japarbauda pasa darba vieta vai viniem viss ir kartiba , ka var apvainot cilvekus kas nopietni strada un tiek apvainoti nepatiesi. vai jus nodoklus maksajat a nakas un konverta nedodat naudu un vai ieksejas katibas ieverojat. saubos

C [email protected] 29.09.2017

lai policija verte un tad rakstat savas apsudzibas nepatiesas, iesaku siem cilvekiem verties pret jums ar sudzibu policija par nepatiesu apvainosanu un gut kompensaciju, jo sie cilv ilgus gadus strada pie mums un nau nekas pazudis , ka tik tie nau kartejie meli lai gutu sev labumu un citi tiktu apvainoti, ta jau dara darba vietas kas pasas strada ar zaudejumiem

C [email protected] 29.09.2017

tad parbaudat ieprieksejas darba vietas un runajat, nevis sakat ko nezinat par cilvekiem kuri strada pie jums

C [email protected] 29.09.2017

cik noskaidroju so ierakstu ielika so cilveku darba vieta , kura nepatiesi apvaino godigus cilvekus un pasi grab naudu sev kabata , lai jums veicas un jus patiesam kads apzog. dievs visu redz un soda tadus cilvekus kas nepatiesi apvaino cilv kas nau neko darijusi, domajat savu firmu slavenaku padarit saubos vai ar sadam medotem to spesiet

K klientu.serviss 30.09.2017

[slēpt]@inbox.lv pēc šo daudzo komentāru uzlidojuma , man kā neitrālam cilvēkam , izlasot viņus , ir tāda sajūta , ka esi minēta/s šajā sūdzībā !
Varbūt es kļūdos , bet tā izskatās .

C [email protected] 30.09.2017

Paldies par komentaru, bet loti saubaties. Tik slavens lai par mani runatu vel nesmu. Ja aizstavju cilvekus kuri patiesam cies kautkadu del nenozime ka esmu taja iejaukts

C [email protected] 30.09.2017

zinu tik to, ka lielaka dala sos komentarus sobrid raksta tiesi pats galvenais prieksnieks kas ari ielika so sludinajumu, un vai saubos,to jau uzzinasim velak ka mani cilveki paklausis kurus jus apvainojat un uzrakstis iesniegumu pret jums rigas policija jo Ogre ta nedarojas. Ogre tik uzkalusa tadus cilvekus ka jus, kas tik prot apvainot un megina gut no ta kadu labumu, saubos ka ta nau.

F [email protected] 30.09.2017

ceru jus apciemos ari kads un sapratisiet ko darat

F [email protected] 30.09.2017

jo izskatas ka te ir isti krapnieki uzradusies kuri megina no stradniekiem gut sev labumu un telo naivos, kas viniem meginas naudu gut lai samaksatu citiem. lai jusu berni ar ta cies un gribetu redzet ka tad jus rikosieties ka jusu bernus apvainos nepatiesi. sadu murgu redzu pirmo reizi

D Damarisa 01.10.2017

Sveiki viss apkārt! Pievienošu arī savu komentāru par šo visu..
Es cik biju apmetusies šajā kafejnīcā un ne reizi vien - redzēju kā persona kuru apvaino šajā visā ir labi pieklājīga un atsaucīga pret klientiem . Man tikai ir savas domas par šo lietu - Ka kaut kas tīrs te nav ar to visu priekšniecību.. Un vai kameras vispār eksistē šajā darba vietā? Ja tā ir ,tad viss taču skaidri saredzams ,kurš veicis zādzību ,ja lieta ierosināta par zādzību kā te norādīts... Protams arī cilvēki šajos laikos ir ļoti skaudīgi ,kā iepriekš kaut kur te tika pieminēts.. Lai veicas ar uzvaru un tiek viss konkrēti noskaidrots ,tad arī sūdzēties policijā nevis kaut kādos portālos .kur cilvēki tikai izsmej ar muļķīgiem komentāriem prātam neaptverams..