Lietot auto tidzniecības pārstāvji - Negodprātīgi / Nekompotenti

Sveiki!

Īsos vilcienos par lietotu auto tirdzniecības pārstāvja nekompetenci un negodprātību...

Vēlējāmies iegādāties Wess Motors Berģi mašīnu, pēc īsas apskates uz vietas tika pieņemts lēmumus noskatīto auto iegādāties.
Pēc apskates tuvāk jau darba laika beigām mums nebija skaidrs uz kādu uzņēmumu reģistrēsim un teicu, kad līdz nākamas dienas pulkstens 10.00 nosūtīšu rekvizītus, kas tika izdarīts.
Pēc apskates prasīju pārdevējiem kā var rezervēt automašīnu uz ko abi pārdevēji Atis Heinols un otra pārdevēju vārdu piemirsu atbildēja, kad tādas opcijās īsti neesot.
Nu labi, ja nav tad nav, tad norunājām, kad rekvizīti no rīta tiks nosūtīti.
Izrādās tāda iespēja bija, jo noskatītā automašīna bija nodota komisijā no citadeles bankas un viņu mājas lapā šo rezervāciju varēja veikt, par ko šie kungi man noklusēja laikam apzinātu iemeslu dēļ, jo kādam (no savējiem) par šo auto pirms manis bija interese.
Tad nu nosūtu rekvizītus noteiktā laikā un līdz pl. 15.00 klusums...
Pēc pl.15.00 saņemu zvanu, kad bankas mājas lapā kāds ir rezervējis pāris minūtes pirms mums automašīnu un šis auto mums iet secen...

Liels paldies šie abiem jaukajiem kungiem par savu profesionalitāti...

Tā bīja pirmā un pēdējā reizes, kad savā praksē, kādam ieteikšu Wess Motors Berģi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes