Liepājas Tramvajs - Slikts serviss

Labdien, man bija briesmīga situācija tramvajā. Iegāju tramvajā ar dēlu, viņam 3 gadi, jakompostrējam biļeti un tiko paspējam paiet 2 soļi, kad tramvajs strauji piebremzēja un mēs ar dēlu nokritam uz mugurū. Vadītāja vai vadītājs, pat neapstājas un nepajautāja kā mums iet, vai ir vajadzīga palīdzība. Es visu saprotu, kā visādi gadās uz ceļā, bet vismāz pajautāt ka mums iet, vai vis ir kartībā, tas ir tik grūti? Tas bija ceturdien 02.05.2019. Pievienoju biļetes un foto travāja, kurā mēs bijam.

Vairāk sūdzības par Liepājas Tramvajs

Tu Turkey901 04.05.2019

Un kā viņš varēja zināt, ka Jūs novēlāties?! Tā vispār ir normāla situācija, ja nepieturās, tāpēc jāmāca bērniem un pašai sev, ka, tramvajam uzsākot kustību, ir jāturās pie rokturiem!
Kā jau centrā, gājēji skrien pāri sliedēm nedomājot par savu un apkārtējo drošību!

vaigudauzitajs 05.05.2019

Lol kāds nav iemācījies turēties kad brauc ar publisko transportu :DDD