www.sudzibas.lv Liepājas Tramvajs Kontroles rīcība

Liepājas Tramvajs - Kontroles rīcība

Otrdien, 21.jūlijā, braucu ar autobusu uz Liepāju. Daudzi gaida tramvaju, es arī. Atbrauc tramvajs, kurā iekāpj 2 jaunieši ar somām, kuri Liepājā ir pirmo reizi. Viņi paši noskaidro, kur pērkama biļete un nopērk to. Pat vietējie par bagāžas biļeti šiem neko nepateica, bet tad - pirms Tramvajtilta iekāpj kontrole.
Kontrole paskaidro, ka priekšā pie vadītāja durvīm viss esot uzrakstīts par biļetēm. Apkārtējie pasažieri sāk aizrādīt kontrolei, ka tā nevarot izturēties - jaunieši paši ir pirmo reizi, pie tam pasažieru biļetī arī bija nopirkuši.
Labi, kontrole aizrāda par noliktajām somām uz sēdekļiem. Sākās diskusija ar kādu sievieti, kura teica, ka tā nevar izturēties, uz ko kontrole atbildēja, lai tad šī nopērkot viņiem tās bagāžas biļetes.
Jauniešiem tika lūgts izkāpt nākamajā pieturā.
Šādi nu nekādi labs iespaids par pilsētu nevar rasties. Jau iepriekš par Liepājas tramvaju ir dzirdētas nepatīkamas atsauksmes.

J

R Raivis 26.07.2009

Tieshi to pashu varu pateikt pa jekabpils autobusu pilseetas.Nopirku bileti, un iekaapj kontrole, bet izraadaas, taa jaakompostree bija, kaa krievu laikaa.Mani nosauca par iebrauceeju un t.t kontroliere bija sieviete-cuuka.

V Vērotājs008 26.07.2009

Neesmu liepajnieks, bet esmu ar tiem braucis un ne reizi vien, bet tie jau vairak ka simbols tie jau sen nav liepajas pilsetaj izdevigi, kad iesedies vinos vari vecu padumju laikus atcereties :)