www.sudzibas.lv Liepājas Tramvajs Samaksa par braucienu.

Liepājas Tramvajs - Samaksa par braucienu.

Tātad, ļoti interesanti šorīt sanāca iekāpt tramvaja vagonā 234, iekāpu, gāju pirkt talonu pie vadītāja, pa 1,2 santīmu monētām. Saprotu, ka mājaslapā rakstīts ka "lūdzam" sagatavot precīzu naudu, bet piedodiet """GODĀJAMIE VAGONU VADĪTĀJI""" tā galu galā arī ir nauda, beidzās viss pasākums, ka visas ielas garumā dabūju noklausīties, cik nožēlojami esot maksāt šādi, kāpēc nevarēju maksāt ar 5sant monētām "vismaz", kad pateicu ja tagad iedošu jums 20Ls vai esat gatava skaitīt man atlikumu, atbildi nedzirdēju. Jareiz tramvajā var nopirkt biļeti, tad varu norēķināties ar kādām kapeikām vien vēlos! Šī zīmīte pie katrām durvīm nenozīmē, ka viņa to drīkst atteikt! Uz katru lietu, ko man pārmeta tā arī atbildēju, nav manas problēmas. Ja nevēlaties skaitīt naudu, tad jāpieņem darbā kasieris! Kamēr klausījos visu šo murgu, viņa jau būtu divas reizes paspējusi izskaitīt visu... Prieks, ka paliku pie sava, un ja godīgi sapratu, ka tomēr cilvēkiem ir dažādas sabiedrības pakāpes... Jareiz strādā tādā darbā tad arī skaiti, nevis te... Mūsu Valstī iksevišķi Liepājā šī darbinieku bezatbildība sabiedriskajos transportos ir zem katras kritikas, grūti iedomāties, ja kāds bērs iekāptu vadonā ar pēdējo naudiņu un viņam šāda "zoss" sāktu "burīt augumā", domāju ka viss beigtos ar to, ka nabada bērs apraudātos, vel iekāptu kontrole un viss beigtos ar Sodu. PALDIES LIEPĀJAS SABIEDRISKAIS TRANSPORTS!

J ja? 19.09.2013

precīza nauda to arī nozīmē, ka precīzi 40sant., kaut vai viensantīmniekos. bet tā kā pārējā arī vēl skaitās nauda, tad viņu lūgums par precīzu naudu it tikai viņu lūgums. Kur Jūs izrokat tādus šedevrus, kas pukst par "melnajiem saņķikiem". Izmantoju gan sabiedrisko transportu posmā jelgava-dobele, un arī veikalos mēdzu maksāt melnajos, kad pilns maks, bet tiešām neviens nav neko teicis, kur nu vēl aizrādījis vai paaugstinātā tonī pārmetis. Nepatīkami, ka cilvēkiem tik zems līmenis un nemīl savu darbu.