LV RU
www.sudzibas.lv Liepājas Metalurga slimnīca Paātrināta nāve slimnīcā.

Liepājas Metalurga slimnīca - Paātrināta nāve slimnīcā.

Esmu Raitis no filmas "dotais lielums: mana māte". Vēlos informēt par aizdomīgiem notikumiem Liepājas metalurga slimnīcā (liepājā, brīvības ielā 95) un citiem saistītiem notikumiem. Tātad, pirms aptuveni pieciem gadiem manai omītei Rasmai palika slikti un viņu nogādāja minētajā slimnīcā. Viņai tur deva kaut kādas zāles un viņa apmēram nedēļas laikā tur nomira. Mana māte Silvija (kura arī redzama filmā) uzskata, ka tas bija pārāk ātri un aizdomīgi. Savukārt, šī gada augusta vidū mēs ar māti bijām ārzemēs, bet pa to laiku mūsu Opapa Rolanda (kurš arī bija redzams filmā) kaimiņiene Alda (kura ir saistīta ar Liepājas izglītības pārvaldi) izkārtoja, ka opaps tiek ievietots tajā pašā slimnīcā. Viņam tika atņemts pulkstenis, kā arī viņš nemācēja pateikt, kurā palātā viņu ievietoja (tādēļ, ja viņam slimnīcā kaut ko iepriecētu, lai viņš aizmigtu, viņš nezinātu, cik ilgi ir gulējis un tas varētu veicināt izgulējumu rašanos utml.) , un viņš arī nesaprata, kādas zāles un kāpēc viņam tur dod. 18. Augustā māte atgriezās latvijā un sākot ar 19. Augustu apmeklēja opapu minētajā slimnīcā. Tomēr 28. Augustā no rīta uzzināju, ka opaps slimnīcā miris. Rodas jautājums - vai tās ir sagadīšanās un dabiskas nāves, vai arī tur kaut kas tika mākslīgi paātrināts? Kā arī, vai tāda paātrināšana skaitās slepkavība vai nē? Tagad gatavojamies bērēm... Tālāk, kamēr mēs ar māti bijām ārzemēs, dzirdēju, ka viņai pa telefonu ir ļoti asas vārdu apmaiņas ar minēto aldu un viņas vīru, viņi arī draudēja viens otram ar iesniegumiem policijai. Te rodas jautājums - vai minētās nāves varētu būt kaut kāda konflikta rezultāts, vai arī tur ir kas vairāk - cīņa par opapa dzīvokli? Vēlāk uzzināju, ka māte un alda viena par otru ir uzrakstījušas iesniegumus liepājas policijai. Ja tai lietai pieslēgsies policija, tad būtu ļoti svarīgi saprast, kas tur patiesībā notiek - tikai liela kašķēšanās, vai arī shēmošana, lai tiktu pie opapa dzīvokļa (tagad tur vairs neviens nedzīvo) . Tālāk, tajā filmā ir redzams, ka esmu Liepājas policijā (bāriņu ielā 3) . Biju iesniedzis iesniegumu un stāstīju policijai par aizdomīgo omītes nāvi, un dažādiem konfliktiem, kuros iesaistīta mana māte, tomēr filmā gandrīz nekas no tā nav parādīts. Tātad, Liepājas policija jau kaut ko zin. Rodas arī tāds jautājums - vai arī citi veci cilvēki ir aizdomīgi ātri miruši tajā slimnīcā? Ja ir, tad tuvinieki var te atstāt ziņu. Cerams, ka šī lieta tiks pareizi atrisināta! Jāpiebilst, ka arī mana māte nav bez vainas, jo gadiem ilgi ir lamājusi opapu, kas bojāja viņam nervus. Tomēr mūža pēdējās dienās viņa par viņu esot rūpējusies. Paldies par uzmanību!

Vairāk sūdzības par Liepājas Metalurga slimnīca

Komentāri (5)

Falconxd 01.09.2019

Visiem vienalga, kas Tu esi. Domāju, ka arī daudzi nemaz tādu filmu nezin.

Raitis Ozols 20.09.2019

Par mani un to filmu nemaz nevajag satraukties! Drīzāk jāuztraucas par notiekošo Liepājas Metalurga slimnīcā! Pieminēju filmu, lai sūdzībā minētie cilvēki nebūtu pilnīgi bezpersoniski.

Raitis Ozols 01.03.2020

Te vairāk stāsts ir par to slimnīcu!

alergologs 04.09.2019

Ne tā labākā reklāma jau tā nezināmai filmai.

Raitis Ozols 16.10.2019

Tā nav reklāma kaut kam, bet antireklāma - Liepājas Metalurga slimnīcai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes