Liepāja, Ziemupes 11/15, X Sēta, SIA - Kvalitāte

Pasūtījām betona stabus, direktore nenoslēdza ar mums līgumu,neizrakstīja čeku par iemaksāto naudu.Domāju, ka čeku izrakstīs, kad samaksāsim pilnu summu, bet tā nenotika. Stabus ļoti ilgi gaidījām, kad sagaidījām viens stabs bija brāķis, X Sētas direktore solīja izlabot, nu jau pagājuši četri mēneši un nekas nav izlabots,attrunājas, ka nav laika. Ļoti rupja direktore visu laiku meklē attrunas, lai neizdarītu savu darbu līdz galam. Tagad sākuši krist nost dekoratīvais apmetuma maliņas no stabiem ir pagājis tikai pusgads un kas būs pēc diviem gadiem. Vēlos brīdināt cilvēkus, slēdziet līgumus un ņemiet čekus, ja nedod, tad jāprasa.Nepasūtiet X Ssētā neko, jo ir daudzas citas labas firmas, kas vēlas saglabāt klientus un labo savas kļūdas,šai direktorei viss ir vienalg.

N

A apvārsnis 12.06.2015

Pasutijam žoga stabus X Sētā. Solija ka būs gatavs pēc mēneša. Norunātajā laikā nav nekādas ziņas. Zvanīju. Atbildēja ka bijuši svarīgi pasūtījumi un tagad kad solīja ka viss jau būs gatavs tikai sāks izgatavot. Solīja atzvanīt un visu precizēt. Protams, neviens nepiezvanīja. Ceru, ka avansā samaksāto naudu izdosies atgūt no šī krāpnieku uzņēmuma.