www.sudzibas.lv Liepa Skopiņa Borenius Netur dotos solījumus

Liepa Skopiņa Borenius - Netur dotos solījumus

Indriķis Liepa - šim cilvēkam nedrīkst ticēt, kur nu vēl uzticēties! Piemīt īpašība safantazēt notikumus. Savas kļūdas neatdzīst un izvairās no atbildības. Bet visnožēlojamākā īpašība ir DOTĀ VĀRDA - jeb SOLĪJUMU nepildīšana! ES esmu šokā, ko tādu nebiju no šā cilvēka gaidījis! Nekādā gadījumā neielaidieties ar šo cilvēku nekāda veida darījumos!!!

N netaisnība14 04.11.2014

Arī man ir nācies meklēt juristu. Domāju, ka atradīšu labu juristu, kas palīdzēs problēmās ar darba devēju, taču gala rezultātā BORENIUS mani pievīla: lieta lika novilcināta, kā rezultātā es neko nevarēju izdarīt. Un pie tam vēl noslēdzu ar Borenius līgumu, ka viņi apņemas mani pārstāvēt un aizstāvēt, bet gala rezultātā nācās zaudēt darbu un sadzīvot ar apkaunojuma sajūtu. Pieņemu, ka iespējams mans darba devējs "manam juristam" piedāvāja prāvu žuksni, lai tikai lieta nenonāktu līdz tiesai.