www.sudzibas.lv Liellopu izsoļu nams Nerēķināšanās ar zemnieka darbu

Liellopu izsoļu nams - Nerēķināšanās ar zemnieka darbu

Lopi tika nogādāti izsolei, bet zvanot un interesējoties par rezultātiem, atklājās interesanta aina, ka ne visi esot nosolīti. Uz jautājumu kā tā?, sekoja izvairīga atbilde, no kuras nesapratu neko kur ir palikuši mani lopiņi, varbūt jābrauc pakaļ...? Pēc laiciņa atnāca pavadzīme, kurā bija redzams, ka dzīvsvara kg cena ir tāda pati kā tad, ja kautuvei nodotu vecu, kārnu govi, bet ne laba barojuma gaļas krustojuma jaunlopu. Ir daudzi jautājumi, uz kuriem Liellopu izsoļu nams nesniedz atbildes, jo telefoni tiek atslēgti. Zvanot netiek ne kliegts, ne lamāts, vienkārši gribam skaidras atbildes. Kāpēc vispār ir vajadzīga tāda pieteikšanās, ja lopi tiek ņemti bez kādas sistēmas, nerēķinoties ar to vai visi tiks nosolīti. Var taču piezvanīt un pateikt, ka lops nav nosolīts un līdz ar to cena būs nekāda un vai saimnieks tam piekrīt. Es labprāt brauktu un ņemtu tos lopus atpakaļ, bet neatdotu par vecu pazoļu cenu nepilnu 200+ eiro vērtībā. Var jau arī visai Latvijai lepni palielīties, ka tikuši izsolīti 1500 lopi, bet kādas ir šī teātra aizkulises?

20.10.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Komentāri (2)

E Ekspertu eksperts 20.10.2018

Dažu vai vairāku lopu nenosolīšanu par pienācīgu cenu tik pat labi starpniecības firma var "uzdāvināt bonusā" saviem klientiem, izsoļu pircējiem par lētāku cenu.. Visu ko jau var sarunāt aizmuguriski, ja pastāv starpnieki.. Mūsu valsts mašinērijā jebkurā nozarē ir parazīti, kuri ar līgumā paredzēto atalgojumu nesamierinās, bet pa kluso izspiež papildus %..
Vai Jūsu sadarbības līgumā nav neviens punkts, kas nosaka kārtību gadījumā, kad neizdodas nosolīt pārdodamās vērtības?! - ja nav, tad godīga sadarbība nav iespējama ar minēto kantori..

Life_is_life 21.10.2018

Sazinieties ar Bez Tabu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes