Liellopu izsoļu nams - Krapsana

Labdien!
Sekojosa situaacija,ir vairaakkaartiigi nodoti lopi sajaa izsolu namaa bet kaa tas notiek peedeejaa laikaa piemeeram tika nodoto lopi uz nokausanu,svars miilie cilveecini atskiiraas no diviem lopiem nosverot maajaas un tur krasi,par cenu nemaz nerunaajot atskiiraas pa telefona nosaukto par 50-60 centiem par kilogramu!
Taalaak nodot lopu izsolee ieraugot pavadziini acis paveeraas plasi jo tik zemu cenu nebiju gaidiijis,zvanot uz noraadiitajiem telefoniem atbild sieviete,vinai izskaidrojot situaaciju noskaidrojas,ka LI TIIRSKIRNES jaunlops sajaukts paardots par Piena lopu cenu!
Taalaak peec dienas zvanot atsaka izmaksaat starpiibu,jo lops jau esot aarzemees un neko nevarot paliidzeet!Sazvanot pasu vadiitaaju atklaajaas pavisam interesanta aina,saucot savas zs nosaukumu un lopa nr tiek saukta pavisam cita zs ar manu lopa nr..nedod dievs taadaa kolhozaa un bardakaa nodot lopus!
Es varu pateikt tikai to,ka sie cilveeki speeleejas ar zemnieka darbu ,kraapdami baaz sev kabataas!

23.12.2018

B