Lielbritanijas vēstniecība

Ja nepilsonis, nado bilo nedavno letet v Shotlandiju, po6la v pososlstvo Velekobritanije, tam stali delat vizu, pri4em ku4u gemoroja. a na granice okzalas, 4to viza sovsem ne nuzna. nado tolko v Angliju i Irlandiju.

I

E Ela 15.04.2007

Vai Skotija jau atdalījusies no Lielbritānijas??

M Maiga 07.01.2008

Versos Lielbritanijas vestnieciba ar jautajumu par vizu uz konkretu Karibu salu, man pateica, ka vizu vajag, jamaksa 40 ls, vairakus dokumentus, bet sazinoties ar salu, noskaidroju, ka vizu nevajag. Bija burvigas brivdienas bez vizas un ar 40 ls ko papildus teret.

L larisa 26.01.2009

Skoljko deneg potratili 4tobi zdelatj vizu na angliju?

M Marats 08.12.2009

zvaniju uz lielbritanijas vestniecibu, lai uzinatu par vizu lv nepilsoniem uz uk, uzinat vajaga vai nee, un cik maksa ja brauc tikai ciemos uz kadam 10 dienam, bet pa vienu numuru pateica viniem puzdien laiks un lai zvanu velak, a kad piezvaniju velak iedeva citu numuru, kurs neadbild!!! kur lai mekleju kadu informaciju varbut kads ieteiks????

G Gaļina 08.12.2009

Žēl, ka viņiem bija "puzdien laiks".

T Tatjana 16.01.2010

Labdien!Gribeju uzinat vai nepilsoniem vajadziga viza un cik ilgi var dzivot Lielbritanija?un cik tas apmeram maksa?Paldies jau ieprieks!

H haahh 16.01.2010

Neviens juus tur ar atplestaam rokaam negaida Lielbritaanijaa, "nepilsonji"!

A Agnese 16.01.2010

Ka ari tev neviens tur negaida, 9!!Seviski tur negaida cilvekus, kuri aicina uz nacionalo naidu!

H haahh 16.01.2010

Es konstateeju faktu, nevis aicinu uz nacionaalo naidu, duro4ka Agnese!

H haahh 24.01.2010

Agnese tochna dura

V Vladimirs 09.06.2010

Podskozite nuznali sas viza v Sotlandiju???negrazdanam