www.sudzibas.lv Lidl Slikts serviss

Lidl - Slikts serviss

Ejot uz Lidl saskāros ar to ka nav groziņu un visi stumjas viens otram virsū ar saviem ratiem atstāj kā grib un tad lamājas ka aiziet ratus kurus viņš nolicis. Tiešām Lidl lūdzu piedomājat par cilvēkiem nevis še tev rati un po*uj.

28.02.2022

P PastaNigris 28.02.2022

Pēc tava teksta var padomāt ka tu esi vienīgais pircējs un pārējie ir Lidl nolīgti aktieri kuru uzdevums ir traucēt tev. Njā, te konspirācija briest.

Y Yne 01.03.2022

Ar tiem ratiem tiešām trakums, pie kam pie ieejas sapakoti stāv arī mazāka izmēra rati. Lidls kases arī projektētas ļoti liela auguma cilvēkiem jo lete/lenta attiecīgi 164cm gara auguma cilvēkam ir gandrīz līdz krūtīm un ir ļoti grūti gan izķekselēt mo lielajiem ratiem laukā preci kā arī salikt pirkumus maisā, kad tev padusē atduras lete.