www.sudzibas.lv Lidl Meli par tiesībām ar bērniem no 0-5 gadi

Lidl - Meli par tiesībām ar bērniem no 0-5 gadi

Tautā runā, ka bērniem no zīdaiņu vecuma līdz 5 gadi nav jāstāv garajā Rindā... Varbūt citās pilsētās tā ir, bet tikai ne Ventspilī! Piegāju pie apsarga ar bērnu, jautājot, vai tā ir, ka līdz 5 gadi bērniem nav jāstāv Rindā uz ko man atbildēja, nē visiem jāstāv Rindā! Prasu vai tas tikai tā ir Ventspilī? Uz ko man atbildēja, jā tā ir tikai Ventspilī! Absurds!

17.10.2021

A asdasd123 17.10.2021

о очередная яжмать подьехала . когда же вы запомните - ваши дети , ваша проблема .

S Sigita C. 17.10.2021

Pašai noteikti bērnu nav ,ak tu nelaimīgā !

Good Intentions 18.10.2021

Ja es būtu mamma, tad noteikti netaisītu bērnu, lai būtu kaut kāda privilēģija vai sūdzētos redziet cik smagi man ir.

D Džigits2021 17.10.2021

Es domāju - bērni ir svētība, ne problēma

S sabina krikcenko 17.10.2021

paredzama bidla mamuļas atbilde

Good Intentions 18.10.2021

Bērni ir svētība, bet ne lai izmantotu, kā privilēģiju.

G Gulbenietis 17.10.2021

Signe, ir tāds noteikums par 0-5 gadus veciem bērniem, vai tu tikko izdomāji? Ja nemelo, būs jāņem savējie un jāskrien pēc banāniem :D

Good Intentions 18.10.2021

Acīmredzot tauta izdomāja un viņa noticēja.

MURAKAMI 17.10.2021

Priekš kā ar sīkiem pizģūkiem stāvēt rindā? Atstāj mājās! Jā nav ar ko. tad priekš kā dzemdēt nabadzību? Valstī epidēmija, bet viņi iet uz veikalu ar bērniem...

G Gulbenietis 17.10.2021

Nomeirinies puika, es troļļoju Signes tanti. Huļa iet veicī, kur 5 k banāngalvu tusējas? :D

S Sigita C. 19.10.2021

Nē nu gudrības kaungals ... stulbumā izcēlies uz visiem 100% ! :D

L Latio Fox 17.10.2021

Absurds, Apsurds:))

Good Intentions 17.10.2021

Invalīdi kuri neizskatās vizuāli pēc invalīdiem un nevis mammas, bet mātītes, kas slēpjas aiz bērniem ejiet uz citiem veikaliem, kur nav rindas vai gadiet, kad šajos veikalos beigsies rindas. ZB

K Krist.ne 18.10.2021

Ja tagad laidīs visas mammas ar bērniem bez rindas tad cilvēki bez bērniem vispār netiks iekšā,tagad ar maziem bērniem labāk vispār nevazāties apkārt.

G Gulbenietis 18.10.2021

Jibal, kāds tu attapīgs :D

Good Intentions 18.10.2021

Tajā skaitā arī cilvēki kuri stāv ar bērniem netiks iekšā.

K komentātors007 18.10.2021

Un vispār vajag to LIDL klapēt ciet , vai tad valsts nesaprot,ka 2k saslimušie dienā ir tikai pateicoties šim veikalam un tauta kā muļķi vēl tajās rindās stāv , dienā neskaitāms cilvēku kvantums iziet tur cauri un šitās mātītes vēl savus sīkos tur velk ,lai redz rindā nestāvētu ... nu bet marazms pilnīgs , tā itkā badā visi būtu , pēc tiem banāniem kā padomju laikā stāv .

Good Intentions 18.10.2021

Paskaties uz sabiedriskiem transportiem par kādu sapratni var iet runa.

I IRKOTEIKT1 18.10.2021

Un tad vienā dienā atnāca vienlaikus 50 māmiņas ar berniem līdz 5 gadu vecumam un savā starpā cīnījās kura tad būs tā, kas pirmā ies veikalā un muļķa cilvēki bez bērniem stāvēja rindā līdz vēlai nakts stundai, bet iekšā tā arī netika, jo mamītes ar bērniem taisīja savu rindu... Un viņi dzīvoja ilgi un nelaimīgi! Beigas!

Tā es to iedomājos, ja mēs sāksim šķirot.
P.S Biju LIDL tur rindā stāvēja vairākas mammas un ģimenes gan ar ratiņiem, gan maziem bērniem un par neko nepukstēja, līdz atnāca viena, kurai izskatījas ka rati ir tukši, jo kad apsargs pateica, ka rekur stāv ar visiem ratiem sievietes un tas nebūtu godīgi pret nevienu viņa savus ratus meta pa gaisu un lamājā.

I IRKOTEIKT1 18.10.2021

P.S.S. viena tante teica citai nav liels arguments lai ielaistu veikalā, kur visi stāv rinā