www.sudzibas.lv Lidl Krāpšana

Lidl - Krāpšana

Esmu novērojis jau kādu vairāk kā gadu, ka lidl savas nocenotās preces ar oranžām cenu uzlīmēm virsū, kasē izsit biežāk, kā 50% gadījumā pa cenu, bez akcijas, it īpaši dārgākas preces. Tad es padomāju, ka ne tikai es tieku šādi apšmaukts, bet arī pensionāri un trūcīgie cilvēki, kuri kasa pēdējās kapeikas lai izdzīvotu. Pretīgi, ka tik liels tīkls speciāli tā dara un zin, kādi cilvēki pārsvarā no tā cieš.
Šodien tā gadījās pērkot jogurtu.
Centos izsekot līdzi cenām, bet pārdevēja teica, lai ātrāk sāku krāmēt preces kopā, lai citiem nebūtu jāgaida uz manis. Ar to arī skaidrs, ka kases ir ļeva dizainētas, atšķirībā no citiem veikaliem, kur pircējiem tiek iedalītas 2 joslas kases galā, lai nebūtu jāgaida vienam uz otru, it īpaši, kad cilvēki iepērkas uz 30 eur+

31.10.2023

Q

V Veikala appmeklētājs 26.08.2023
Slikta apkalpošana, nav pLatviešu valodas prasmes

26.08.2023 plkst: 15:12 Kasieris:12

Neprofesionāla un nelaipna attieksme pret pircējiem, neprot Latvijas valsts valodu.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

ž žmudzis 20.09.2023
Slikta kvalitāte

Šodien tika iegādāts jogurts 500ml zemeņu Pilos. Iekšā atrasts dīvains, ļoti mazs, brūns objekts.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

O Olav 31.10.2023

Tā ir bijis tā vairākas reizes. Rinda gara un izrunāt ar kasieri pieļauto rēķina kļūdu nesanāca, jo kasieres norāda uz to, ko minat. Visdrīzāk ir tā kā jūs sakat, ka apzināti kreiss dizains.

O Observatorija 02.11.2023

Kasieris vareja nepamanit to otro cenu(-30%),jo pa visu dienu tur tiem darbiniekiem juk galva no pircejiem

Q Qwerty226 03.11.2023

Viņa nav jāpamana, viņai sistēmā jau jābūt

L Lietotāja vārds888 15.12.2023

Man arī lidle apšmauca ar akciju oranžo produktu izsita pa pilnu cenu. Mohito dzērienu.