Lidl - Apsargi

Nekādā gadījumā neapmeklējiet Lidl Deglava ielā netālu no Dreiliņiem. Lidl ir atklāts Latvijā tikai 3 dienas bet jau ir problēmas. Runa ir par apsargu attieksmi. Es vakar atrados veikalā ar pareizi uzvilktu sejas masku (aka. Uzpurni) un es esmu vakcinēts, bet apsargs raujot aiz kurtkas un grūstoties mani burtiski izmeta ārā tikai tāpēc ka nepaņēmu groziņu un nebiju gatavs stāvēt kilometru garā Rindā kur neviens neievēro 2 metrus. Durvis taisījās vaļā tāpēc vnk iegāju iekšā. Bet jebkurā gadījumā es tā daru arī maksimā rimi un citur un nekur mani nekad nav metuši ārā. Ko es gribu teikt - apsargu attieksme ir agresīva un man šajā sakarā palika ļoti nepatīkams iespaids par šo veikalu. Cilvēki tiek diskriminēti cilvēki protestē un cīnās a Lidl izdabā katrai valdības iegribai. Fui!

09.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Komentāri (38)

Good Intentions 09.10.2021

Stājies rindā un ņem groziņu. Gudrinieks atradies.

H Hikaru 09.10.2021

Kāpēc man būtu jāpilda prettiesiskas tehnokrātu un sorosītu pavēles?

H Hikaru 09.10.2021

Cilvēkiem nav jāatbalsta nesaprātīgi un kaitnieciski valdības lēmumi. Jebkurā gadījumā runa ir par attieksmi. Apsargs var izturēties ari laipni un humāni pret klientu nevis raut aiz drēbēm

G Gulbenietis 09.10.2021

Būtu normāls kuilis, neviens aiz drēbēm nerautu. Tev būtu veselīgi uzpurni vispār neņemt nost :D.

H Hikaru 09.10.2021

Nesapratu kāpēc būtu veselīgi lietot uzpurni dēļ kura mirst cilvēki un kurā uzkrājās co2 kas negatīvi ietekmē veselību? Gulbenietis,vai tik tu neesi noticējis valdības propogandai?

G Gulbenietis 09.10.2021

No maskām neviens nemirst, tu aborta atlieka

H Hikaru 09.10.2021

Jau ir miruši simtiem cilvēku visā pasaulē no vakcīnām un uzpurņu lietošanas. Tāds ir tehnokrātu mērķis likvidēt cilvēkus līdz viņi tiks līdz "zelta miljardam" par vakcīnām runājot starp citu...asv pēc vakcinēšanas programmas uzsākšanas ar covid slimo 4reiz vairāk nekā iepriekš. Vakcīnās ir grafēna oksīds kas reaģē ar 5 g starojumu. Gulbenieti, atver acis un paskaties kas reāli notiek pasaulē

G Gulbenietis 09.10.2021

par miršanu no vakcīnām piekritīšu, puika

H Hikaru 09.10.2021

Paldies ka piekrīti. Bet palasi arī "brivibasplatforma.lv" un mainampasauli.news kur arī ir stāstīts par to cik bīstamas ir maskas un ka no tām mirst cilvēki. Vecīt, tev nav jātic tam ko valdības uzpirktie perevoščikovs un Dumpis tev apgalvo

G Gulbenietis 09.10.2021

Tu paskaties filmiņas pornhubā un sapratīsi, ka visi ir laimīgi šajā pasaulē. Lasīt daunu izveidotus portālus es negribu, bet par vakcīnām piekrītu.

N nuvarbut 09.10.2021

Jātic kādam, kas slēpjas aiz segvārda un iesaka palasīt apšaubāmus avotus. Bravo, loģika!

R RXX 11.10.2021

Palasīju minētos avotus - nespēju noticēt, ka tos kāds ņem par pilnu, bet nu man vismaz ir skaidrs, kā tu esi ieguvis tik, teiksim, interesantu priekšstatu par pasauli.

A AB 09.10.2021

Lošara, autors.

Good Intentions 09.10.2021

Konkrēts lošara.

G Gulbenietis 09.10.2021

Prosta, pipec, baklažāns :D

H Hikaru 09.10.2021

Tad kad jūs būsiet manā vietā redzēsiet kā jutīsities. Ja mūsu sorosītu valdība pavēlēs nošaut nevakcinētos jūs laikam izdarisiet arī to. Visām valdības iegribām nav jāizdabā. It īpaši tāpēc ka covid ir valdību afēra

P pagpag 09.10.2021

Āāākdieusss, pārsmieties, viens omiks kautrējās pievienoties savai draudzenei pretī ejošajā rindā, kaut mēs būtu viņai palīdzējuši tikt pāri sētiņai, a tu gribēji iesprukt vispār bez rindas, nu kamōn, var jau būt "naglijs", bet nejau tik ļoooti! :-)))

Good Intentions 10.10.2021

Pirmkārt beidz gvelzt muļķības un otrkārt es cilvēkiem priekšā nelienu.

H Hikaru 09.10.2021

Vecīt NEVIENAM NAV jāstāv rindā. Veikalā ir pietiekami vietas visiem ja neskaita cilvēku skaitu uz kvadrātmetriem. Tas tiek darīts kovidšova kuru es neatbalstu dēļ

Good Intentions 10.10.2021

Lai arī kāda patiesība tur nebūtu, bet ja kauna nav līst priekšā rindai, tad par sapratni nevar būt ne runas.

E Edvīnijs 09.10.2021

Liels paldies par sūdzību, neviens cits neuztaisīs labāku reklāmu plakanzemiešu, antivakseru un atmiņūdenistu, kā viņi paši.
Un vecīt - tas, kurš ir "noticējis" debilai propagandai esi tieši tu. Tici man, es arī varu no zila gaisa sacerēt dajebkādas teorijas un sazvērestības un vienmēr būs tādi kā tu, kas notic, jo tas taču ir daudz interesantāk, nekā garlaicīgā "tradicionālā" zinātne. Un tev pat neinteresēs, kas ir teorijas sacerētājs un vai patiešām viņš kaut ko no tā sajēdz.
Izdari labu darbu, aizej uz slimnīcu un piesakies palīdzēt kaut uz vienu dienu. ārstiem jau ZB tādi slaisti kā tu.

H Hikaru 10.10.2021

Šai rindai NEBIJA jābūt. Cilvēkiem nav visam akli jāpakļaujās.

Good Intentions 10.10.2021

Bija, nebija, bet viņa tur ir un cilvēki paši izlems, kam konkrēti pakļauties, nevis tu norādīsi pēc savas sapratnes.

G Gulbenietis 10.10.2021

Hikaru, vai nu ir zem stipriem tabletoniem vai arī saprāta nemaz nav :D

H Hikaru 10.10.2021

Nu labi jums taisnība. Ja gribat lai notiek digitālā čipošana pēc pilnas programmas lai tiek ieviests lielais resets dēļ kā beigās nevienam nekas nepiederēs un nebūs NEKĀDU tiesību, ja patīk būt marionetēm sorosa un pārējās Davosas kliķes rokās tad pakļaujieties kam gribat vergu tauta. Es nebūšu daļa no šī šova

Good Intentions 10.10.2021

Ej un cīnies, ko tu rindai lien priekšā un sūdzies par sūriem apsargiem.

H Hikaru 10.10.2021

Tāpēc ka šādi apsargi NEDRĪKST strādāt. Viņš darīs visu ko viņam liks. Un es cīnos. Good intentions, vai tu esi bijis uz kaut vienu no protesta akcijām vai uzrakstījis vēstuli valdībai? Es to daru.

Good Intentions 10.10.2021

Ja uzskati, ka apsargs pārkāpa objekta apsardzes noteikumus un ir rīkojies pretlikumīgi, tad vērsies policijā. Video fiksācija objektā ir. Esmu aizņemts cilvēks, kā redzi jāsēž sudzibas.lv.

Good Intentions 10.10.2021

Oooo B** - https://focus.lv/news/lidl-apmekletajs-parskaities-apsargs-raujot-aiz-kurtkas-un-grustoties-mani-burtiski-izmeta-ara?26844

G Gulbenietis 10.10.2021

Pngvīnam ir bijis boksa mačs ar Kariņu. Tā, kā neaiztiec viņu.

M Mego izmeklētājs 10.10.2021

Aizdoma ka Hikaru vajadzētu pamest šo valsti

H Hikaru 10.10.2021

Wow sūdzība ir pamanīta:) prieks par to.
Cilvēki ja šajā vai jebkurā citā veikalā vai transportā vai jebkur jūs saņemat diskriminējošu attieksmi dēļ jūsu lēmuma nepakļaut savu ķermeni un dzīvību valdības eksperimentiem vai sejas maskām u.t.. galvenais,-NEKLUSĒJIET. Rakstiet šajā portālā, uz konkrētajām iestādēm un...jeb...neturiet savu viedokli pie sevis. Mums ir jābūt vienotiem

G Godfather 10.10.2021

Hikaru man liekas kaut kas ar galvu nav kārtībā!

Tā ir parasta rinda un TEV viņa IR jāievēro. Neiet runā par vakcināciju vai nē, tā ir rinda lai iekļūtu veikalā kurš ir pilns! Tu esi tiešām aptaurēts, ja visur lien iekšā bez rindas. Ieraudzītu Tevi uz ielas, es Tev iemācītu stāvēt rindā kā normālam cilvēkam!

H Hikaru 10.10.2021

Nu tā sistēma ir tāpēc lai tiktu ievērotas valdības iegribas saistībā ar to cik cilvēku uz kvadrātmetru drīkst būt veikalā. Es nejaucos rindās pie kases vai gaidot ārstu u.t.t. rindas ārā ir vistiešākajā veidā saistītas ar valdību iegribām saistībā ar covid tāpēc šajā gadījumā es šo pasākumu boikotēju.

ramona 11.10.2021

Man šķiet tavas smadzenes un veselais saprāts ir boikotu pieteicis.

C Colemans 10.10.2021

Nevar ievērot elementāras normas un sūdzas ka kāds tam aizrāda, cik loģiski. Rokafellers un Soross točna iesmej, es arī.

ramona 11.10.2021

Nu bet tad ej uz Maximu un Rimi un nepiemēslo ēteru.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes