www.sudzibas.lv Līčkalni Rupjība, meli, bandītisms

Līčkalni - Rupjība, meli, bandītisms

Nepatīk sūdzēties vai žēloties par lietām, bet redzot to, cik cilvēki ir atsaukušies uz viesu nama "līčkalni" kvadraciklu rekāmu, vēlos izstāstīt jums savu pieredzi šajā atpūtas kompleksā.

Ar saimnieku Edgaru Zēveli sazinājos telefoniski jau pāris nedēļas iepriekš, lai izjautātu iespējas šaurai draugu kompānijai (6 cilvēkiem) atpūsties viesu mājā, izbaudīt pirti un nākamajā dienā dotos izbraucienos ar kvadracikliem.
Viss bija labi - runāja skaisti, izklausījās ieinteresēts par klientu ērtībām un atstāja pozitīvu iespaidu.

Pirmās aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā radās pāris dienas iepriekš piezvanot un pārliecinoties vai rezervācija ir spēkā un nekādas izmaiņas nav veiktas, jo zvanot uz vienu no mājaslapā norādītajiem telefona numuriem sieviete (iespējams pārvaldniece) atbildēja - jā, viss ok, rezervācija ir aktīva. Bet drošs paliek nedrošs, piezvanīju arī pašam saimniekam, un nu sākās pārmetumi, ka es neesmu ieradies uz vietas iepriekš apskatīties telpas (par ko konkrēti nebijām vienojušies) , tādēļ rezervācija iespējams ir atcelta, bet sarunājām sazvanīties pēc dažām stundām, kur tad saimnieks arī ieskatīsies plānotājā un mēģinās ko piedāvāt.
Sazvanījāmies, piedāvāja citas telpas nevis tās par kurām bijām sarunājuši, bet labi, sīkums - atsūtīja bildes, vienojāmies.

20.01.2018. Neilgi pirms 18: 00 vakarā ieradāmies un bijām tur līdz 23: 00.
Sagaidīja, izrādīja telpas un tad arī sākās pats interesantākais.

-pārjautājām par kvadraciklu brauciena starta laiku un to jau saimnieks bija nomainījis no 11: 00 uz 9: 00. Sīkums, bet tomēr. Kaut kā izdevās panākt kompromisu par startu 10: 00.

-dīvaini likās tas, ka katras dakšas un šķīvja izmantošana jāsaskaņo ar saimnieku, bet par to vien pasmīnējām.

-arī kamīna iekurināšana omulīgākai noskaņai prasīja krīzes menedžēšanu. Ilgi runājām, kamēr pierunājām un, kad iekūra, tad malku iedeva kādām 40 minūtēm un nākamo tā arī nesagaidījām pēc atkārtota uzaicinājuma.

-telefoniski bijām runājuši par spēļu istabas izmantošanu (kurā atrodas biljards un iespējams vēl kaut kas) , kuru saimnieks solīja izrādīt, bet tas tā arī nenotika, jo pēkšņi bija "nozaudēta vienīgā istabas atslēga".

- tā kā sākotnēji nepietika gultu katram atsevišķi, sarunājām, ka atsevišķu gultu un pāris gultas veļas komplektus mums atnesīs, bet 5 stundu laikā tas tā arī nenotika (saimnieka komentārs bija vienkāršs, jo uz atkārtotiem aicinājumiem atbildēja, ka: "jums jau tur savā starpā attiecību nav, varēsiet sagulēt gultās kopā pa vairākiem'') .

Galu galā pie atkārtotiem aicinājumiem izpildīt vienošanos, saimnieks sāka uz mums bļaut sākot tekstu ar (citēju) : ''ja jums kaut kas nepatīk, tad savācat savas mantas un p*šat no šejienes na*uj prom! " (tālāk protams sekoja vēl vesela necenzētu vārdu jūra)

uz to mums protams mute iepletās, jo it kā runājot par elementārām pašsaprotamām lietām, kuras saimnieks ir apņēmies izpildīt un tas dažu stundu garumā nav noticis, pretreakcija pie atkārtotiem aicinājumiem bija šāda.

Nākamajā dienā vēl sūtīja īsziņu ar kompānijas dalībnieka bildi un tekstu ''vēlējos pasūtīt pieminekli''. Interesanti, kas ar to bija domāts... Draudi?

Cerībā par jauku vakaru draugu kompānijā pretī dabūjām brutālu rupjību un pametām telpas pirms pusnakts.

Ja plānojat uz šo vietu doties, apdomājiet, vai jūsu dzīvē šādas negatīvas emocijas ir nepieciešamas:)

arī par iemaksāto naudu mums neizsniedza nedz čeku, nedz kvīti. Līgums arī nebija. Labi, varbūt šajā reizē mazsvarīgi, jo naudu atdeva atpakaļ.

Par kvadracikliem arī pēkšņi tika pieprasīta drošības nauda 200 eur/gab - viss jau pašsaprotami, bet diez vai to naudu arī neko nesalaužot izdotos atgūt.

P

Работяга 21.01.2018

Nu re ka! Atpusaties un laiks atkal atgriezties darba, ofisa 5 stava kur logi iziet uz brivibas pieminekla..

L LigaLiepina 22.01.2018

O, pats Līčkalnu saimnieks Edgars Zēvelis pamodies! :)))

Dainis 22.01.2018

Nē tas ir vienkārši vietējais dīvainis.

S Stewart 23.01.2018

Zēvelim Līčkalni piederēja gadus 6-7 atpakaļ..

Работяга 21.01.2018

Man skiet ka pa celam uz majam vajadzetu kautko iekost turkebaba jelgava...

Dainis 22.01.2018

Izklausās diezgan dīvaini, šī sūdzība izklausās ļoti subjektīva, derētu arī īpašnieka komentāri.

L LigaLiepina 23.01.2018

Redz, īpašnieks Edgars Zēvelis jau zemāk ielicis savu komentāru :))

S Stewart 23.01.2018

Pārdzērušu jēgu, provinciālu cūkkopju trakošanas mēģinājums! Kadi kvadracikli?Vai tad varēja noturēties kājās?

Sardele 26.01.2018

Mjā... Gan jau kādreiz patrāpīsies kāds, kas par tādu rupjību un cūcībām neies pa tautas balsīm un sūdzībām, bet vienkārši iedos kārtīgi pa zobiem. Lai gan pēc sūdzībām spriežot, neticu, ka tas jau nav noticis. Bez Tabu varētu aizbraukt pirti noīrēt. :DD

J Jevgenijs Barkovs 24.05.2021

Cilveki uzmanaties ar licu kalna darba sludinajuma piedavajumu jo pats personigi saskaros ar licu kalna sainieku kur sauc edgars vina atieksme ir vienkarsi zemiska un vardiem neaprakstama divreiz izvertejiet vina piedavajumu un tad pienemiet galigo lemumu
Jo pasam ir bijusi saskarsme ar so cilveku biju palicis bez darba un pa sludinajumun pazvaniju aprunajos telefoniski vis isklausijas skaisti un rozainilidz neierados lickalnos usakot darba gaitas atveras ar citas gramatu lapas atieksme vienkarsi zemiska visi kas strada pie vina ir nabagi va bomzi ka vins to uzskata darbinieks prieks vina ira pilniba nule darba gaitas izbedzot ar Edgaru darba samaksu vins vienkarsi neuzskata par vajadzibu izmaksat
bet neesu atmetis ceribu par savu paveikto darbu samaksu sanemt tapec ludzu padstastiet ka pareizi rikoties un kur versties pret sadiem cilvekiem
Varbut teksts nau gramatiski pareizi noformets bet es jo sdus tekstus lieku pirmo reizi un varbut kats komentara var pastastit vai ieteiktb kur griesties un koiesakt