www.sudzibas.lv "LHC" SIA parkapumi un kludas

"LHC" SIA - parkapumi un kludas

Te es uzrakstisu parkapumus un dazas kludas kuras ir hostinga SAI "LHC"

1) izraksts no LHC rekina numurs 233 -
Piezimes:
Apmaksajot rekinu pie informacijas sanemejam, lugums noradit rekina numuru.
Оплачивая счет получателя, то просьба указать. ( просьба указать.??? )
// kas tas vispar par rekinu?

2) LHC rekina numurs 233 ir noradits personas kods hostinga sanemeja... Vis labi bet, Latvija ir aizliegts jautat personas kodu saviem klientiem.

3) LHC rekins numurs 233 ir izrakstits uz personu kam nesasniega 18 gadus... tas ari ir aizliegts

Vot ta strada viena no diviem oficialiem firmam kas sniedz spelu serveru hostingu :)

J

K kaamis 07.11.2011

Kāda ir otra oficiāla spēļu serveru hostinga firma?
Man likās, ka viņas ir daudz Latvijā

J Jurijs 07.11.2011

otrs - lvhosting.lv ( tur ari tada ***** )
citi ir neligali :)

A Andris 07.11.2011

Pilnīgi piekrītu - SIA LHC darbojas neprofessionāli, ļoti nepieredzējuši un rupji cilvēki. Arī viņu SMS sistēma ir zem jebkuras kritikas.

J jurists 09.11.2011

1. Personas koda norādīšana rēķinā nav aizliegta, turklāt, tikai pēc personas koda var atšifrēt klientu.
2. Normatīvie akti neaizliedz izrakstīt rēķinus nepilngadīgām personām.

Acīmredzams fakts, ka sūdzības iesniedzējam ir visai apšaubāms izglītības un zināšanu līmenis.

juri tev taisinba sito gribeju rakstīt, bet ir likums ja klients negrib noradit savu personas kodu tad var neradit