Lex aurum - Krāpšana

Bizness aivara zvīdra gaumē

Strādāju tirdzniecības jomā aptuveni desmit gadus. Pēdējos gados vairāk specializējos uz dzērienu vairumtirdzniecību. 2012. Gada ziemā, zinot, ka man ir zināšanas un noderīgi kontakti, griezās Aivars Zvīdris. Teica, ka viņam ir pieejamas telpas agīks „jūrmalas stūre” teritorijā kā arī ir iespējams piesaistīt partnerus ar finanšu līdzekļiem. Toreiz uzskatīju aivaru par gudru un izdarīgu puisi. Gudrais un izdarigais puisis apsolija man 25% no
uzņēmuma daļām, ja izveidošu dzērienu mazum un vairum tirdzniecības bāzi. Aivars zvīdris pārliecināja partnerus ar naudu kā arī nokārtoja formalitātes ar telpām „jūrmalas stūrē”. Kad uzņēmums tika nodibināts un aprīkotas, izremontētas telpas, sākām aktīvu darbību. Dažu mēnešu laikā man izdevās ielauzties tirgū un sasniegt ievērojamu apgrozījumu. Sarunāju ar daudziem piegādātājiem, ka varam ņemt preci uz pēcapmaksu, lai varam kāpināt apgrozījumu. Strādājām jau aptuveni gadu. Uzņēmumu apkalpoja Zvīdrim piederošs uzņēmums sia „lex aurum” un, ja precīzāk, tad laulātā dzīvesbiedrene inese zvīdre. Par darbu saņēma nepilnus 1000 eur. Man patstāvīgi tika iesniegtas atskaites pēc kurām varēja noprast, ka uzņēmums knapi savelk galus kopā. Tas nekādīgi nevarēja atspoguļot patieso situāciju, jo centos rēķināt visam pats līdzi. Sāku interesēties pie Aivara:„kāpēc grāmatvedība tik dārga, ja tirgū par tāda darba apjomu ņem maksimāli 300 eur? Kāpēc atskaites neatbilst reālajai situācijai? Kad beidzot saņemšu atalgojumu par padarīto? ” neērtie jautājumi lika mani un dažus partnerus, kas saucās, pabīdīt malā. Pēc kāda laika man
sāk zvanīt preces piegādātāji un jautāt par norēķiniem ar viņiem. Izrādās, ka prece tika notirgota, nauda izņemta no kases, uzņēmuma valde nomainīta uz iespējams bezpajumtnieku. Atlikusī prece, alkohols, esot iespējams nonākusi Aivara Zvīdra garāža no kuras tas tālāk esot tirgots gan savai ģimenei piederošā viesu namā „Milzkalne.lv” gan arī citur. Ar šīm darbībām var redzēt kādi nodomi bija izveicīgajam draugam. Kā vienā latviešu filmā – „ceplis”: „jauns virsnieks nolaiž pa grunti plaukstošu uzņēmumu! ”

I

Работяга 26.10.2017

Sataisijat biznesu? Ar dzierienu apgrozijumu.. tagad varaf atpusties kaut kur griekija kamer bizness attistas...

Работяга 26.10.2017

Lai taisitu biznesu jabut kaut maz smadzenu.. varejat palasit iepriekseju pieredzi citu biznesu.. jo ja palasit interneta tie tapat aplaupijusi savus kolegus kuri viniem uzticejas... un jums butu brinums ka butu citadi!

Dainis 26.10.2017

Ieklausieties eksperta viedoklī! Работяга tu jau darbu atradi? :D

Работяга 26.10.2017

Man darbs nav vajadzigs, visu ko man vajadzigs man dievs dod..

A Artūrs 26.10.2017

Kārtējais uzmestais no Aivara Zvīdra puses.
Cik tādi, kas neko nesaka un klusē?
Visi sūdi uzpeld, tas ir tikai laika jautājums.

M marga-kaija 29.10.2017

Varbūt jāprasa ALCONET vadlei un it sevišķi ERIKA REINICĀNA radiniekiem, kas apkalpoja un strādaja šajā uzņēmumā. Kā Anitai veidojās attiecības ar Jāni? Tikai strādāja vai kā?

M marga-kaija 29.10.2017

ĒRIKS REINICĀNS vadīja alconet darbu kopā ar JĀNI BALODI.
Reinicāna māsas vīrs bija vienīgā paraksttiesīgā persona uzņēmumā.

M marga-kaija 29.10.2017

Tajā pašā laikā Artūrs Karičkins, veidojot uzņēmumu, netika piesaistīts, jo viņam bija vakarskolas izglītība un nebija prasmju biznesa attīstīšanai. Tādēļ tagad var kopā ar pārējiem sirgstošajiem kolēģiem vainot sauli, mēsiei un citas dabas parādības, rakstot stulbus un nepamatotus komentārus.

P puķuzirniitis 29.10.2017

Kad sūdzības autoriem pašiem nekas nesanāk un neko nejēdz, atraduši citu vainīgo.

N nu nu. 30.10.2017

Viesu nama Milzkalne jau slavens ar savu slikto servisu, nelaipno apkalpošanu un netīrajam telpām. Īpašnieki iedomīgi, un naudu prasa par nezin ko. Tāpat arī zināms, ka tā telpās piedāvā bordeļa pakalpojumus. Pats īpašnieks ari šos pakalpojumus izmanto. Žēl viņa sievas.

P puķuzirniitis 30.10.2017

Beidziet d...! Izklausās, ka esiet dikti norūpējušies, jo pašiem nestāv, tāpēc atkal vainīgi citi.

P Pavlenko 03.01.2023

Eriks Reinicans ir krapnieks. Apkrapj firmas un skatos turpina to darit. Nekada gadijuma neiesaistieties ar Eriku Reinicanu. Vinu var atrast Jurmala, Asaros